EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

NASIL YÜKLENİR ?

BİLGİ

Metin2 Ejder Parasını en uygun fiyatlara EpinSultan'dan satın alabilirsiniz. Üstelik satın alırken size sunulan ekstra bonus ile kazancınıza kazanç kazabilirsiniz. Metin2 Ejder Parası satın aldığınızda Nesne Market üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Nesne Marketten satın aldığınız ürünler oyun içinde nesne deponuza otomatik olarak gelicektir.

www.EpinSultan.com Gameforge Metin2 oyununun "Yetkili Satıcısı"nın E-pin satışını gerçekleştirmektedir, herhangi bir ban riski yoktur.

Metin2 Ejder Parası oyun içinde Nesne markette bulunmaktadır. Karakter geliştirmek için kullanılan para birimidir. Kullanılan her Ejder Parası için nesne markette Ejderha Markası verilmektedir. Ejderha Markası ile ekstra bonus veren eşyaları satın almaya yaramaktadır.
Ejder parası (EP) satın almak karakterlerinizi gelişimine ve karakter görselliğine yardımcı olmaktadır. Nesne market bölümünden hesabınıza uygun ve karakterinizin ihtiyaç olduğu yönde ürünleri satın alabilirsiniz. Oyuna yeni başlayanlar için Ejder Parasını satın almanızı Epin Sultan firması olarak önermekteyiz çünkü oyuna yeni başlayanlar için oyun içindeki karakterlerini geliştirmeyi hızlandıran faktörlerden biridir.

Siteden sipariş verdikten sonra siparişlerim bölümünden size teslim edilen kodu Metin2 Nesne marketten "Kupon Bozdur" bölümüne size teslim edilen kodu girerek Ejder Parası hesabınıza yüklenecektir.