Metin 2 » Ejder Parası

Epin Sultan

EP SİPARİŞİ VERMEYİ BİLMİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Metin2 Ejder Parası oyun içinde Nesne markette bulunmaktadır. Karakter geliştirmek için kullanılan para birimidir. Kullanılan her Ejder Parası için nesne markette Ejderha Markası verilmektedir. Ejderha Markası ile ekstra bonus veren eşyaları satın almaya yaramaktadır.
Ejder parası (EP) satın almak karakterlerinizi gelişimine ve karakter görselliğine yardımcı olmaktadır. Nesne market bölümünden hesabınıza uygun ve karakterinizin ihtiyaç olduğu yönde ürünleri satın alabilirsiniz. Oyuna yeni başlayanlar için Ejder Parasını satın almanızı Epin Sultan firması olarak önermekteyiz çünkü oyuna yeni başlayanlar için oyun içindeki karakterlerini geliştirmeyi hızlandıran faktörlerden biridir.

Siteden sipariş verdikten sonra siparişlerim bölümünden size teslim edilen kodu Metin2 Nesne marketten "Kupon Bozdur" bölümüne size teslim edilen kodu girerek Ejder Parası hesabınıza yüklenecektir.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!