Legal Satış Sitesi Alt Yapı Hizmeti

Metin2 Sunucuları İçin Legal Satış Altyapısı 

EpinSultan olarak uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörün pazar payında açık ara önde olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Metin2 başta olmak üzere neredeyse tüm online oyunlar için oyun içi para, e-pin ürünlerini en uygun fiyatlarla en güvenilir şekilde kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz. 

EpinSultan olarak Metin2 sunucu sahipleri için çok önemli yeni bir proje ile karşınıza çıkıyoruz. EpinSultan güvencesi ile artık kendi legal satış sitenizi oyuncularınıza sunabileceksiniz. Sizlere EpinSultan olarak artık Legal Satış Sitesi Altyapısı sağlayacağız. 

EpinSultan Güvencesi ile Kendi Legal Satış Sitenizi Kurabilirsiniz 

Sahibi olduğunuz Metin2 PvP sunucunuz için kullanabileceğiniz legal satış sitesi altyapısını çok cüzi rakamlara satın alabilir ve EpinSultan güvencesi ile oyuncularınıza bu hizmeti büyük kolaylıklarla sağlayabilirsiniz. 

Metin2 PvP sektörünün gelişmesi ile birlikte artık klasikleşen legal satış sistemini oyuncularınıza sunabileceğiniz kendi oyununuza özel legal satış siteniz ile ayrıcalıklı ve çok daha güvenilir legal satış sistemini oyuncularınıza sunabilirsiniz. 

Neden EpinSultan Legal Satış Altyapısı Almalısınız? 

EpinSultan olarak sunucu sahiplerine sağlayacağımız legal satış altyapısında dikkat çeken bazı ayrıcalıklarımız bulunuyor. Öncelikle sizlere sağlayacağımız legal satış alt yapısı hizmetimizin diğer altyapı hizmetlerine kıyasla çok daha cüzi rakamlara sağladığımızı hatırlatmak isteriz. 

Sizlere sağlayacağımız legal satış altyapısında dilerseniz Şirket Muhasebe ve Canlı Destek konusunda sizlere destek sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra EpinSultan Legal Satış Altyapısı hizmetini kullanmak için vergi mükellefi olmanıza gerek kalmadan tüm muhasebe işlerinizi EpinSultan olarak sağlamaktayız. 

Legal satış sitenizi oyuncularınıza sunarak oyuncuların kendi sitenizden alış-satış işlemlerini yapmasını sağlayabilirsiniz. Oyununuzun legal satış sitesinden yapılacak olan alışverişlerden elde edilecek komisyonlar ile sunucunuzda ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. 

Gelişmiş Altyapı ve Yönetim Paneli 

EpinSultan güvencesi ile satın alacağınız legal satış altyapısında sizleri çok detaylı bir yönetim paneli bekliyor olacak. Detaylı özelleştirme seçenekleri, gelişmiş istatistik panelleri ile kendi oyununuzun legal satış sitesini dilediğiniz gibi yönetebilir ve oyuncularınıza en premium hizmeti sağlayabilirsiniz. 

Sizlerde kendi Metin2 PvP sunucunuz için EpinSultan güvencesi ile legal satış altyapısını çok cüzi rakamlara satın almak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Örnek Site İçin Tıklayın: https://www.epinsultan.com/legal-satis-sitesi/

Demo için bizle iletişim kurabilirsiniz.