10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://astra2.net/

HAKKIMIZDA

Epinsultan, sektöre adımını Metin2 ile beraber 2007'de atmış seneler geçtikçe bir çok online oyunda ismini yüz binlerce müşterisine duyurmuş bir platformdur. 

Türkiye'nin ilk ve tek PVP Alım-Satım sitesi olarak Metin2 TR ve PVP'de en geniş server portföyüne ulaşmış sitedir. Bu tür hizmetlerimizin yanı sıra MOBA, Mobil MMORPG ve RPG tarzı oyunların da epin satışını yapmaktadır. 
Sitemizde 3D Secure kullanarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, bir çok ödeme seçeneğinden(Havale,Kredi Kartı,Banka Kartı,Mobil Ödeme,ATM) faydalanabilirsiniz.

Amacımız, müşterilerimize en makul fiyatlar ile hizmet sunup, oyun piyasasında bir çok insana hizmet verip, canlı destek hizmetimizle 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir platform sağlamaktır.
Senelerdir süren bu yolculuğumuzda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için şirketimiz her geçen gün daha fazla ürün yelpazesi kazandırıyor. İşlemlerinizin daha kolay daha hızlı gerçekleşmesi için bir çok
yazılımcı ile çalışmakta ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Ve bizi diğer sitelerden ayıran ve senelerdir yüz binlerce misarifimiz tarafından tercih edilmemizi sağlayan en önemli nokta ise, 7'den 70'e tüm müşterilerimize saygılı ve anlayışlı bir şekilde hizmet verip empati duygumuzu
en yüksek seviyede tutarak size hizmet vermemiz olmuştur.

Sitemizde 7/24 ödeme yapıp alışverişinizi gerçekleştirebilir, 09:00 - 03:00 arası kesintisiz canlı destek ekibimize danışabilirsiniz.


En son gelişmelerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medyada kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

facebook.com/epinsultan.official
instagram.com/epinsultan
twitter.com/epinsultan