10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://metin2remastered.com/

Metin2 22.1 Güncellemesi için Değişiklik Günlüğü Yayınlandı

Metin2 22.1 Güncellemesi için Değişiklik Günlüğü Yayınlandı | EpinSultan

Metin2 22.1 Güncellemesi için Değişiklik Günlüğü Yayınlandı

Metin2, 22.1 Yaması ile Gelen Yenilikler isimli haberimiz ile sizlerle paylaştığımız üzere oyuna geçtiğimiz hafta bir güncelleme geldi ve bu güncellemelerin ardından Metin2 Değişiklik Günlüğü yayınlandı. Büyük oranla oyun içi hataların düzeltilmesi için yayınlanan bu değişiklik günlüğü ile birlikte oyuna yenilikler de eklendi. İşte oyuna eklenen yenilikler:

Bu güncellemeyle ikinci ekipman sayfasını kullanıma açabilir ve iki ekipman seti arasında hızla değişiklik yapabilirsin. Yohara’daki bir görevle veya Market’ten alınabilir. Bir kez kullanıma açıldığında oyuncular ikinci ekipman sayfasını daimi olarak alırlar.

Kemer envanteri yeniden düzenlendi: Artık kemerde her türlü eşya saklanabiliyor. Ancak doğrudan bu envanterden kullanılamıyorlar.

Tanrıların mührü eşyaların geliştirilmesindeki başarı şansını şimdiye kadar tüm eşyalardan daha çok yükseltiyor. Güncellemenin yayınlanmasının hemen ardından olduğu gibi belirli fırsatlarda Market’ten alınabilir.

Elementer hasarı yeniden düzenlendi:

Çeşitli canavarlardaki element direncinde ayarlamalar yapıldı. Bu bazı durumlarda oyuncuların ilgili canavarlara daha az hasar vermesine yol açar. Ancak oyuncular bu canavarların elementer zayıflığını daha kolay tanıyabilir.

Kemer envanterinde artık her türlü eşyanın saklanabilmesi oldukça yerinde bir değişiklik olmuş. Artık bundan sonra Tanrıların Mührü oyunda çok daha önemli bir yerde olacak gibi gözüküyor. Yayınlanan değişiklik günlüğünün tamamını okumak, giderilen hataları görmek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İlerleyen günlerde 22.1 güncellemesi ile alakalı başka değişiklikler olursa EpinSultan olarak sizlere tekrar bilgi vermeye devam edeceğiz.

22.1 güncellemesi sonrası yayınlanan değişiklik günlüğü ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi içeriklere ve güncel Metin2 haberlerine anında erişmek için EpinSultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın

  • E. Tarihi : 31.03.2022 14:33
  • Okunma : 1.570