10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://discord.gg/9MDBnubg

Haberler » Oyun Haberleri » Metin2, 22.1 Yaması ile Gelen Yenilikler

Metin2, 22.1 Yaması ile Gelen Yenilikler | EpinSultan

Metin2, 22.1 Yaması ile Gelen Yenilikler

Metin2’de bahar harika geliştirmeler ve yeni içeriklerle başlıyor: Dövüşte yeni ikinci ekipman sayfası sayesinde daha esnek ol, eşyalarını geliştirilmiş bir kemer sisteminde sakla ve denizci paskalya kostümleri ve binekleri gibi yeni, muhteşem geliştirme eşyalarına sahip ol.

Ekipman Değiştir!

Bu güncellemeyle ikinci ekipman sayfasını kullanıma açabilir ve hızla iki ekipman seti arasında değişiklik yapabilirsin. Böylece başka bir set kuşanmak istediğinde her ekipman parçasını teker teker değiştirmek zorunda kalmazsın. Çünkü artık ekipmanını klavye tuşuyla şipşak değiştirebilirsin. Her duruma hazırlıklı olmak için örnek olarak ekipman sayfasının birinde PvP ekipmanı, diğerindeyse bir PvE ekipmanı bulundurabilirsin.


 

Yapmanız Gerekenler:

İkinci ekipman sayfasını kullanıma açmak için “ekstra ekipman sayfası” eşyasına ihtiyaç duyarsın. Bunu seviye 120’ye ulaştığında otomatik olarak etkinleşen bir görevle alırsın. Gnoll Mağaraları’ndaki Ahtrin Büyük Üstadı yen ve ödül olarak bu yeni eşyayı elde et. Bu eşyayı kullandığında ikinci ekipman sayfası görüntülenir ve bu sayfayı da ilki gibi doldurabilirsin.

Ya da “ekstra ekipman sayfası” eşyasını basitçe Market’ten alarak ikinci ekipman sayfasını etkinleştirip yıldırım hızıyla değiştirdiğin ekipmanlarla rakiplerini şaşırtabilirsin.

Ekstra ekipman sayfasını etkinleştirdikten sonra ilgili “ekipman sayfasını çevir” becerisi otomatik olarak kullanıma açılır, sen de her an hızla ve kolayca ekipmanını değiştirebilirsin. Bu yeteneği ikincil becerilerin arasında bulabilirsin.

Geliştirilmiş Kemer Envanteri

Artık kemerini çok fazla sıkmak zorunda kalmaman için kemer envanterinin eşya sınırlandırması kaldırıldı. Artık içinde istediğin kadar eşya türü saklayabilirsin.

Aman dikkat: Kemerinde artık her şey saklayabildiğine göre birkaç noktaya dikkat etmen gerekiyor:

Eşyalar kemer envanterine otomatik olarak konulmaz, yani örneğin bir görevden eşya elde ettiysen veya ganimet topladıysan eşyalar her zaman oyuncu envanterine gider. Bu envanter doluysa, kemer envanterinde yer olsa da eşyaları teslim alamazsın.

Bir görevin gerçekleştirilmesi için gereken eşyalar sadece görevin oyuncu envanterindeyse algılanır. Bunlar kemer envanterinde bulunuyorsa görevi bitiremezsin.

Kemer envanterindeki eşyalar hızlı slot çubuğunda kullanılamaz.

Tanrıların mührü

Ekipmanın için muhteşem yeni imkanlardan sonra eşyalarını hemen geliştirmek mi istiyorsun? Öyleyse bazı fırsatlarda Market’te bulabileceğin tanrıların mührünü kapmak için gözünü dört aç!

Bu mühür eşyaların geliştirilmesindeki başarı şansını şimdiye kadar tüm eşyalardan daha çok yükseltir. Uygulamada ne oyuncu için ne de eşya için seviye sınırlaması yok. Ekipmanının geliştirmesi için hakikaten tanrısal bir lütuf.22.1 yaması ile gelecek olan Paskalya Etkinliğine dair detaylı bilgileri öğrenmek için  buraya tıklayabilirsiniz.


22.1 yaması ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Güncel Metin2 haberlerine anında erişmek için EpinSultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın 

  • E. Tarihi : 25.03.2022 11:50
  • Okunma : 1.168