10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.tanitim.sentor2.net/

Haberler » » Metin2 Paskalya Eventi 2022 Başlıyor

Metin2 Paskalya Eventi 2022 Başlıyor | EpinSultan

Metin2 Paskalya Eventi 2022 Başlıyor

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği 31 Mart'ta başlıyor! Paskalya Tavşanı'nın sepetinde birçok ödül var ve festival afişleri şehirleri süslüyor. Yeni set bonuslarıyla muhteşem kostümler seni bekliyor! Sevilen Paskalya Bayramı Etkinliği ile birçok ödül kazanın ve eğlencenin tadını çıkarın.

Etkinlik Dönemi

Etkinlik başlangıcı: 31 Mart Saat 02.00

Drop sonu: 26 Nisan Saat 01:59

Etkinlik sonu: 27 Nisan Saat 01.59

Paskalya Etkinlikleri

Yumurta Avı

Keyifli paskalya yumurtası arayışı ve çikolata tavşanlarını kemirmek mi? Hepsini unut! Canavarlar yumurta aramada elini yine senden çabuk tuttu ve hepsini topladı. Renkli hazineleri onlardan kap ve paskalya tavşanında hak ettiğin ödülle takas et!

Yumurta Bayramı Metinleri ve Büyülü Yumurtalar!

Paskalya Metin'lerinden omlet yap ve biraz şansla içinde değerli bir büyülü yumurta bul. Üç defa açılabilen bu yumurta, efsun nesnesi, büyülü inciler ve nadir mavi ejderha fasulyeleri içerir.


 

Nesne Market'te Yumurta Bayramı

Bahar büyüsünü Nesne Market'te de keşfedebilirsin. Seni bekleyenler:

Lolipoplar İndirimde

Hem lezzetli hem de çok faydalı: Güç lolipopu ve sihir lolipopu sana +%50 EXP, +%30 fiziksel hasar ve daha fazla güçlü savaş efektleri sağlayan gizli malzemelerden yapıldı.

Paskalya Denizine Dalış Yap

Yumurta Bayramı’nda çok özel kostümler ve binekler seni bekliyor olacak: Etkileyici denizci üniforması giy ve ona uygun bicorne şapkasını takarak dövüşte harika  Ay Işığı ve Güneş Işığı Deniz Atı’nın sırtına atla! Bu sırada mükemmel bir set bonusundan da yararlan! Deniz Atı’nın güç veya sihir lolipopuna sahip muhteşem üniformalı binicisi olarak kimse karşına çıkmaya cesaret edemeyecek.

Maksimum set bonusu:

+%5 canavarlara karşı güçlü

+%150 EXP

+5% eşya düşürme oranıMetin2 Yumurta Bayramı Etkinliği ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi etkinlik haberlerine ve güncel Metin2 haberlerine anında erişmek için EpinSultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın 

  • E. Tarihi : 25.03.2022 11:42
  • Okunma : 2.086

İlgili Ürünler