Metin2 Kahin Yarışması Etkinliği Başladı

Metin2 Kahin Yarışması Etkinliği Başladı | EpinSultan

Metin2 Kahin Yarışması Etkinliği Başladı 

Metin2 oyuncularını oldukça sevindirecek çok özel bir etkinlik kısa bir süre önce tüm sunucularda başladı. Kahin Yarışması, Metin2’de aktif oldu. Kısa bir süre önce başlayan Kahin Yarışması etkinliği ile ilgili detayları sizler için hazırladık. 

Etkinlik başlangıcı: 23.05. saat 00.00 (CEST - Avrupa Saati) 

Drop sonu: 13.06. saat 23.59 (CEST - Avrupa Saati) 

Etkinlik sonu: 14.06. saat 23.59 (CEST - Avrupa Saati) 

Etkinlik: Kahin Yarışması 

Kahin Yarışması, Metin2’de oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden bir tanesidir. Tarot kartlarını canavarlardan toplayarak, Kahin Yarışması’nı oynayabilir ve çok özel ödülleri kazanabilirsiniz. Kahin Yarışması’nda rakibinizin hamlelerini doğru tahmin etmeye çalışırsınız. Puan toplayarak çok özel Kahin sandıklarının sahibi olabilirsiniz. 

Kahin Yarışması Etkinliğine Nasıl Katılınır? 

Kahin Yarışması etkinliğine katılmak için bir tarot setinizin olaması gerekmektedir. Tarot setlerini oluşturmak için canavarlardan tarot kartları toplamanız gerekmektedir. Bir Tarot Seti, 18 tarot kartından oluşmaktadır. Günde bir karakter ile maksimum 5 tane tarot seti görevi tamamlayabilirsiniz. 

Tarot setinizi oynamak için oyunda bulunan “Etkinlik” butonuna tıklayarak “Kahin Yarışması” mini oyununa başlayabilirsiniz. Her bir “Kahin Yarışması” için bir tarot setinizin olması gerekmektedir. 

Ayrıca Tarot Seti’ni bir başka elde etme yolu daha bulunmaktadır. Nesne market üzerinde bulunan tarot kartlarını içeren “Kahin Sandığı” ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Kahin Yarışması Ödülleri ve Rütbe Listesi 

Kahin Yarışması etkinliğ ile çok özel etkinlik sandıklarını elde edebilirsiniz. Kahin Yarışması’nın mini oyununu oynayarak jetonlar kazandıktan sonra bu jetonlarınızı takaslayabilirsiniz. Oyun içerisindeki “Etkinlik” butonuna tıklayarak jetonlarınızı ödüller ile takaslayabilirsiniz. 

Ayrıca Kahin Yarışması etkinliği bittikten sonra 20. Rütbe sırasına kadar ödül olarak Market kuponları dağıtılmaktadır. Bunların sıralaması ise şu şekildedir: 

1.: 1000 EP 

2. ve 3.: 500 EP 

4 - 10.: 100 EP 

11 - 20.: 50 EP 

Ayrıca siz de Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip1 etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 23.05.2024 23:04
  • Okunma : 72