10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://astra2.net/

Metin2 Kralı Yakala Etkinliği Geri Döndü

Metin2 Kralı Yakala Etkinliği Geri Döndü | EpinSultan

Metin2 Kralı Yakala Etkinliği Geri Döndü 

Metin2’nin en sevilen etkinliklerinden bir tanesi olan “Kralı Yakala Etkinliği” geri döndü. Heyecan verici etkinlik, bir süreliğine Metin2 oyuncuları ile buluşacak. Siz de bu sınırlı süre içinde canavarları yenerek kral kartlarını toplayabilir ve etkinliğe başlayabilirsiniz. 

Başlangıç: 11.04.2024 saat 00.00 (Avrupa Saati) 

Kral Kartları İçin Drop Sonu: 30.04.2024 saat 23.59 (Avrupa Saati) 

Etkinlik Sonu: 01.05.2024 saat 23.59 (Avrupa Saati) 

Krala Yakala Etkinliği Oyun Başlangıcı 

Krala Yakala etkinlik panelinde oyuna başlamak için öncelikle canavarları yenerek kral kartlarını toplamanız gerekmektedir. Toplayacağınız 25 kart, bir kral desteği oluşturur. Kral destesi ile bir Kralı Yakala eli başlatabilirsiniz. Ayrıca kral desteleri için canavarları yenmeden de kral kartı elde edebilirsiniz. İsterseniz Nesne Market üzerinden kart kutuları satın alıp kral destesi elde edebilirsiniz. 

Kralı Yakala Oyununun Hedefi 

Krala Yakala etkinliği çok özel bir etkinliktir. Bu mini oyun içerisinde önemli bir amacınız vardır. Mümkün olduğu kadar çok kart açıp puan toplamanız gerekir. Bir elde en az 10 puana ulaşırsanız oyun sonunda ödül kullanabilirsiniz. Ayrıca tek seferde 100 puan toplamak için son oyun hamlenizde kral kartını tek hamlede yakalayın. 

Her Kralı Yakala oyununda maksimum 5 kral destesi koyabilirsiniz. Böylelikle el sonunda sonuç ne olursa aynı ödülden koyduğunuz deste kadar ödül kazanırsınız. Kullanılan kral desteleri oyun başladıktan sonra iade edilemez. 

Kralı Yakala Etkinliği Önemli Noktaları 

Kralı Yakala etkinliği oyunda en sevilen özel etkinliklerden biridir. Bu özel oyunun mantığını çözdükten sonra yüksek puanlar toplayarak en özel ödülleri kazanabilirsiniz. Fakat etkinlik ile ilgili dikkat etmeniz bazı noktalar var. 

Canavarları alt ederek ya da nesne market üzerinden kart kutuları satın alarak elde edeceğiniz kral kartları, 25 adet olduğunda bir kral destesine dönüşür. Kral desteleri ve kral kartları Kral ganimetinde birikir. Etkinlik sona erdiğinde tüm kral kartları ve destelerinin kaybolacağını unutmayın. Bu sebeple etkinlik bitmeden önce destelerinizi oynayıp ödüle çevirmeyi unutmayın. 

Ayrıca Kralı Yakala oyununu oynadığınız sırada bulunduğunuz haritayı terk ederseniz ya da oturumunuzu kapatırsanız, ödülünüzü kaybedersiniz. Bu sebeple kralı yakala oyununu başlattıktan sonra kralı yakala oyununu bitirmeden herhangi bir işlem yapmamanızı öneririz. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 11.04.2024 14:09
  • Okunma : 93