Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği Geliyor

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği Geliyor | EpinSultan

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği Geliyor 

Metin2’ye bahar geliyor. Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği çok kısa bir süre sonra oyunda aktif olacak. 

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği 28 Mart’ta başlayacak. Etkinlik süresince çok özel ödüllerin sahibi olabilir ve Metin2’de bahar keyfini çıkarabilirsiniz. 

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği Tarihleri 

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği belirli bir süre aralığında Metin2’de aktif olacak. Bu süre aralığında çok özel etkinlik eşyalarını toplayabilir ve özel nesnelerin sahibi olabilirsiniz. 

Etkinlik Başlangıcı: 28.03.2024 saat 14.00 (CET - Avrupa Saati) 

Drop Sonu: 10.04.2024 saat 23.59 (CEST - Avrupa Saati) 

Etkinlik Sonu: 11.04.2024 saat 23.59 (CEST - Avrupa Saati) 

Yumurta Avı 

Etkinlik süresince Metin2’de canavarları yenerek çok özel renkli paskalya yumurtalarını toplayabilirsiniz. Toplayacağınız renkli paskalya yumurtaları oldukça değerlidir. Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği süresince canavarları yenerek elde edeceğiniz renkli paskalya yumurtalarını paskalya tavşanına vererek hak ettiğiniz ödüllerle takas edebilirsiniz. 

Yumurta Bayramı Metinleri ve Büyülü Yumurtalar 

Metin2’de etkinlik süresi boyunca adeta bahar havası olacak. Oyundaki haritaların seviyelerine ve zorluklarına uygun Paskalya Bayramı Metinleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu metinleri kırıp, eğer biraz şanslıysanız büyülü yumurta elde edebilirsiniz. Büyülü Yumurtalar, 3 defa açılabilir. İçerisinden efsun nesnesi, büyülü inciler ve nadir mavi ejderha fasulyeleri gibi önemli nesneler çıkabilmektedir. 

Nesne Market’te Yumurta Bayramı 

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği oyun içerisinde büyük etkinlikler ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Bununla birlikte Yumurta Bayramı’nı nesne market üzerinde de hissedebilirsiniz. Metin2’de son yılların en popüler Yumurta Bayramı Kostümleri ve Petleri nesne markete geri dönüyor. Nesne markete Metin2 Yumurta Etkinliği özel gelecek olan eşyalar ile ilgili bilgi almak isterseniz buradaki haberimizi inceleyebilirsiniz. 

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği

Metin2 Ramazan Bayramı Etkinliği’nin bitimine kısa bir süre kala oyuncuları çok sevindiren bir etkinlik olan Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği’nin oyuna geleceği belli oldu. Bir etkinlik bitmeden diğer etkinliğin duyurulması oyuncular için çok sevindirici bir durum. Yumurta Bayramı Etkinliği ile eğer Metin2 oynuyorsanız karakterinizi hiç olmadığı kadar hızlı geliştirebilirsiniz. Ayrıca eğer Metin2’ye başlama planınız varsa Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği’nde başlamak sizleri hiç olmadığı kadar hızlı gelişmenize yarayacaktır. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 27.03.2024 22:42
  • Okunma : 142