10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.epinsultan.com/haber/12-metin2-pvp-reklam.html

Metin2 Okey Etkinliğine Büyük Güncelleme Geliyor

Metin2 Okey Etkinliğine Büyük Güncelleme Geliyor | EpinSultan

Metin2 Okey Etkinliğine Büyük Güncelleme Geliyor 

Metin2 için önemli bir güncelleme haberi geçtiğimiz gün geldi. Metin2’nin en sevilen etkinliklerinden bir tanesi olan Okey Kart Etkinliği için büyük bir düzenleme geliyor. Metin2 takımı tarafından oyunculara duyurulan güncelleme sonrasında etkinliğe katılım için minimum seviye sınırı gelecek. 

Metin2 takımı tarafından yapılan duyuru ile birlikte oyuna duyurulacak olan tarihten itibaren Okey Kart etkinliğine katılabilmeniz için minimum 70 seviye olmanız gerekecek. 

Okey Setlerinizi Oynayın! 

Oyuna etkinlik ile ilgili düzenlemeyi içeren güncelleme gelmeden önce eğer 70 seviyeden daha düşük bir karakterinizde Okey Kart Setleriniz varsa oynamanız gerekiyor. Güncelleme sonrasında eskiden biriktirdiğiniz setlerinizi oynayamayacağınız yapılan duyuru ile birlikte açıkça söylenmiş. 

Ayrıca Okey Kartı etkinliği, 27 Şubat Salı (Pazartesiyi Salıya bağlayan gece) 02:00’da sonlanacak. Ardından yapılacak olan güncelleme ile birlikte etkinlik belirtilen şekilde düzenlenip tekrar etkinlik aktif hale gelecek. 

Bu Düzenleme Neden Geliyor? 

Metin2’nin en sevilen etkinliklerinden bir tanesi olan bu etkinlik ile ilgili neden sınırlandırma geldiği oyuncu topluluğu tarafından oldukça fazla soruluyor. Fakat böyle bir düzenleme aslında bekleniyordu. 

Bizce sebebi ise özellikle yılbaşında gelen bu etkinlikte bazı oyuncuların absürt rakamlarda sandık stoklaması ve çok fazla sayıda “Büyülü Metal” elde edip stoklaması oyun piyasası için olumsuz etki edebiliyordu. 

Ayrıca Okey Kartı etkinliğine oyuncuların çok fazla hesap ile katılması, oto av ile neredeyse tüm haritaların her yerine hesap bırakması, bilgisayar başında oyunu oynayan oyuncular için biraz can sıkıcı olabiliyordu. 

Ayrıca geçtiğimiz dönemlerde Okey Kartı etkinliği için önemli bir güncelleme gelmiş ve sonrasında Okey Kartı parçaları doğrudan etkinlik paneline gitmeye başlamıştı. Bu güncelleme sonrasında etkinlik aktif olduğunda Metin2’de bulunan hemen hemen her haritanın her noktasında oto ava bırakılan karakterler görüyorduk. Hal böyle olunca oyuna yeni başlayan ve gelişmek isteyen oyuncular kendilerine uygun farm alanları bulmakta zorlanıyordu. 

Okey Kartı etkinliği ile ilgili gelen bu düzenlemenin bizce sebepleri bunlar. Yapılacak olan düzenlemenin güncelleme sonrasında oyun içi piyasalara etkisinin nasıl olacağını göreceğiz. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 22.02.2024 23:26
  • Okunma : 1.071