Metin2 Yeni Geçici Sunucu Geliyor

Metin2 Yeni Geçici Sunucu Geliyor | EpinSultan

Metin2 Yeni Geçici Sunucu Geliyor 

Metin2 severleri mutlu edecek bir haber Metin2 yönetimi tarafından duyuruldu. Yıl başına yaklaşırken son senelerde alışık olduğumuz geçici sunuculara bir yenisi daha eklenecek. Kış aylarında Metin2 zevkini uçuracak yeni bir geçici sunucu yakın zamanda açılacak. Kış aylarında Metin2’ye aksiyon ve heyecanın büyük bir şekilde yaşanacağı yeni sunucu, geçici sunucu olarak geliyor. Metin2’de yeni açılacak olan Yohara Güçlendirme Sunucuları yakında sizlerle olacak! 

Metin2’de kış aylarında Metin2 zevkinizi bir üst seviyeye çıkaracak ve hızlı bir gelişim sağlayabileceğiniz geçici sunucu Yohara Güçlendirme Sunucuları olarak karşımıza çıkıyor. Yohara Güçlendirme Sunucuları ile birlikte Metin2’de her zamankinden daha hızlı bir şekilde şampiyon 1 seviyesine yükselebileceksiniz ve güçlü eşyalardan, güçlendirmelerden, çeşitli etkinliklerden ve avantajlardan yararlanabileceksiniz.  

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları, 24 Kasım 2023 tarihinde açılacak ve 26 Şubat 2024 yılında sona erecek. 

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları, 26 Şubat 2024 tarihinde kapanacak fakat geçici sunucular hakkında bilgisi olmayan oyunculara hatırlatalım; geçici sunucularda geliştirdiğiniz karakterlerinizi sunucu özelliklerindeki yeterlilikleri yerine getirdikten sonra istediğiniz kalıcı sunucuya aktararak Metin2’ye devam edebilecek. 

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları 

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları 24 Kasım 2023 tarihinde sizlerle! Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları 24 Kasım 2023 tarihinde açılacak. 

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucularının 26 Şubat 2024 tarihindeki bitiminde yeni karakterin için 1. şampiyon seviyesine ücretsiz transfer hakkı kazanın ve böylece Yohara'daki normal sunucularda mücadeleye devam edin. 

Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları Metin2’de her küme için bir sunucu olacaktır (Batı, Doğu, Türkiye). Ayrıca Tigerghost oyuncuları Batı'da oynayabilir. 

Yeni Yohara Güçlendirme Sunucularının diğer sunuculara göre çok daha hızlı bir şekilde yoharaya çıkacağınıza önem verilmiş gibi duruyor. Metin2 Yohara Güçlendirme Sunucuları hakkında yakın zamanda yeni detayların paylaşılacağı yönetim tarafından duyuruldu. Sizlere yeni detaylar paylaşıldıktan sonra bilgileri aktaracağız. 

Sizlere Metin2’ye gelecek olan yeni geçici sunucu hakkında bilgi verdik. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın.       

  • E. Tarihi : 20.11.2023 23:34
  • Okunma : 213