10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://metin2remastered.com/

Metin2 Ekstra Ekipman Sayfası İndirime Giriyor!

Metin2 Ekstra Ekipman Sayfası İndirime Giriyor! | EpinSultan

Metin2 Ekstra Ekipman Sayfası İndirime Giriyor! 

Metin2 oyuncularını sevindirecek bir haber duyuruldu. Metin2 oyuncularının oyun içerisinde en çok kullandığı ve neredeyse her karakterin en az bir kere satın aldığı Ekstra ekipman say. (t) indirime girecek. Metin2 oynuyorsanız ve Ekstra ekipman sayfasına ihtiyacınız varsa bu indirim döneminde kesinlikle satın almanızı tavsiye ederiz. 

Ekstra Ekipman Sayfası, 21 Kasım 02.00 - 22 Kasım 01.59 tarih ve saatleri arasında 649 EP yerine 429 EP fiyatı ile nesne market üzerinde satışa çıkacak. 

Metin2 nesne marketinde satışta olacak ekstra ekipman sayfası çok nadir dönemlerde indirime giren çok özel bir eşyadır. Neredeyse tüm oyunu oynayan oyuncuların satın aldığı ekstra ekipman sayfası özel bir şekilde indirime girdiği bu kısa süre içerisinde satın almanızı kesinlikle tavsiye ederiz. 

Ekstra Ekipman Sayfası Nedir? 

Ekstra ekipman sayfasını kullandıktan sonra envanterinizin üst bölümünde ekstra bir seçenek açarak itemlerinizi belirleyebilir ve tek tuş ile tüm belirlediğiniz itemler arasında geçiş yapabilirsiniz. Ekstra ekipman sayfasını özellikle şaman, sura ve lycan karakterler kullanmaktadır. Wslik karakterlerinin item setleri arasında geçiş yapması yanı sıra özellikle farmlık olarak lycan ve sura karakterlerinin saldırı değeri özelliği veren becerilerini aktif ederken zekalı itemlere tek tıklama ile geçmesine yarayan özel bir sistemi aktif eden bir eşyadır. Ekstra ekipman sayfası ile zekalı itemlerinize tek tuşla geçip becerilerinizi açtıktan sonra tekrardan tek tuş ile normal eşya setinize dönebilirsiniz. 

Ekstra ekipman sayfasının oyuna eklenmesi ile birlikte daha öncesinde çok karmaşık bir hale giren item değişikliği tek bir tıklamaya inerek büyük bir rahatlığı oyunculara sağlamış oldu. Normalde 649 EP bedeli ile satışta olan ekstra ekipman sayfası çok nadir bir şekilde indirime giren özel bir eşyadır. 21 Kasım 02.00 - 22 Kasım 01.59 tarih ve saatleri arasında kısa bir süre için 649 EP yerine 429 EP fiyatı ile nesne market üzerinde indirimli bir şekilde satışta olacak. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 20.11.2023 23:32
  • Okunma : 46