Metin2 Cor Daemonis Çarkı Geliyor!

Metin2 Cor Daemonis Çarkı Geliyor! | EpinSultan

Metin2 Cor Daemonis Çarkı Geliyor! 

Metin2 oyuncularının bir hayli sevindirecek olan duyuru geldi. Metin2 nesne marketinde bir süreliğine aktif olacak olan yeni çark duyuruldu. Metin2 oyuncularının oyun içerisinde karakterini geliştirirken en fazla önem verdiği simya sistemi ile bağlantılı olan Cor Daemonis Çarkı Metin2 nesne marketinde kısa bir süreliğine aktif olacak. 

Metin2 Cor Daemonis Çarkı 

Metin2 Cor Daemonis çarkı 1 Kasım 02.00 tarih ve saati itibariyle Metin2 nesne marketinde aktif olacak. 

Başlangıç: 1 Kasım 02.00 

Bitiş: 9 Kasım 01.59 

En özel simya içeriklerini ve çok daha fazlasını içeriğinde bulunduran Cor Daemonis Çarkı, çevirirken 2 seviyeden oluşuyor. Çarkın iki farklı seviyesinin de çevirme bedelleri farklı. İkinci katta çok daha özel ödüller kazanma şansını elde ederken Cor Daemonis Çarkının tüm seviyelerinde çok özel ödüller bulunuyor. 

1. Seviye: 20 EP 

2. Seviye: 39 EP 

 Metin2 Cor Daemonis Çarkında katlar arasında olası olarak öne çıkan ödüller arasında bazı farklar bulunuyor. Daha fazla eşya kazanmak ve daha özel ve değerli ödüller kazanmak istiyorsanız 2. Seviyeye geçmeye çalışmanızı tavsiye ederiz. 

Cor Daemonis Çarkı Öne Çıkanlar 

Sizler için 1 Kasım 02.00 ile 9 Kasım 01.59 tarih ve saatleri arasında Metin2 nesne marketinde aktif olacak olan Cor Daemonis Çarkında öne çıkan olası ödülleri hazırladık. Diğer cor çarklarına göre önemli bir farklı olan Cor Daemonis Çarkı’nı kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Diğer cor çarklarına göre Metin2’ye yeni eklenen 7. simya Ametistin çıkabildiği Cor Daemonis eşyalarını da çark ödülleri arasında bulunduran bu özel çarkı çevirerek şansınızı en azından denemenizi öneriyoruz. İşte Cor Daemonis Çarkı öne çıkan olası ödülleri: 

  • Pembe Ejderha Fasulyesi 
  • Ejderha alevi 
  • Cor Granatum (sonsuz) 
  • Cor Rubinum (sonsuz) 
  • Cor Atrum (değerli) 
  • Cor Jadeit (değerli) 
  • Yeşil Ejderha Fasulyesi 

Siz değerli Metin2 oyuncularına nesne market üzerinde kısa bir süreliğine aktif olacak Cor Daemonis Çarkı hakkında bilgi verdik. 

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın.   

  • E. Tarihi : 31.10.2023 23:48