Metin2 Enigma Kutusu Geliyor!

Metin2 Enigma Kutusu Geliyor! | EpinSultan

Metin2 Enigma Kutusu Geliyor! 

Metin2 takımından nesne markete fırsat ürünü bekleyenleri sevindirecek bir haber geldi. Metin2 takımından yapılan açıklama ile çok kısa bir süre için uzun zamandır beklenen Enigma Kutusu sandığının nesne markette satışa çıkacağı duyuruldu. Enigma Kutusu nesne markete uzun süredir gelmiyordu ve uzun sürenin ardından çok kısa bir süreliğine satışa çıkacak. 

Enigma Kutusu, 31 Ekim 02.00 ile 1 Kasım 01.59 tarih ve saateri arasında nesne market üzerinden 32 EP karşılığında satışta olacak. 

Enigma Kutusu, nesne markete gelen diğer sandıklara göre çok daha özel ve nadir gelen bir sandıktır. Diğer sandıklara göre en önemli farkı içerisinden bir eşya çıkması yerine en özel sandıkları içerisinde bulunduran, içinde sandık bulunan bir kutudur. Enigma Kutusu, Metin2 oyuncularının nesne markete geldiğinde en çok tercih ettiği ve satın aldığı favori sandıkları içerisinde bulunduran ve fiyatı ile çok uygun ve avantajlı olan çok özel bir sandıktır. Enigma Kutusu bu sefer 31 Ekim 02.00 ile 1 Kasım 01.59 tarih ve saatleri arasında nesne market üzerinden 32 EP karşılığında satışta olacak. 

Enigma Kutusu 

Enigma Kutusu, nesne markete çok nadiren gelen özel bir sandıktır. İçerisinde yavrucuk sandığı gibi birçok önemli nesne market kampanya sandığını barındıran Enigma Kutusu, diğer özel avantaj sandıklarına göre içinden bir içerik çıkması yerine en özel sandıkları içerisinde bulunduran özel bir avantaj kutusudur. Enigma Kutusunu açtığınız zaman yavrucuk kutusu, bayram sandığı gibi nesne markete çok nadiren gelen özel sandıkları çıkarmanız Enigma Kutusu ile mümkün. 

Enigma Kutusunun içeriğinde bulunan özel sandıklardan öne çıkanlar ise şu şekilde; 

  • Güç sandığı 
  • Sonsuz Kış Sandığı 
  • Çöl Fırtınası Sandığı 
  • Yavrucuk Sandığı 
  • Bayram Sandığı 
  • Kuzey Kutusu 

Sizlere Metin2 nesne marketinde kısa bir süreliğine satışta olacak olan Enigma Kutusu hakkında bilgi verdik.  

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip etmeyi unutmayın.         

  • E. Tarihi : 30.10.2023 23:47
  • Okunma : 338