10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://metin2remastered.com/

Metin2 Sürpriz Müzayede Geldi!

Metin2 Sürpriz Müzayede Geldi! | EpinSultan

Metin2 Sürpriz Müzayede Geldi! 

Metin2’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak etkinlikler yapılmaya devam ediyor. Oyun içindeki etkinliklerin yanı sıra sürpriz bir şekilde nesne markete Müzayede geldi. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılında, Metin2 Türkiye takımının belirlediği etkinlikler ile Cumhuriyetimizin 100. Yılının coşkusunu oyun içerisinde yaşarken sürpriz bir etkinlik duyurusu ile birlikte yapılan etkinliklere bir yenisi daha eklenmiş oldu. Müzayede hakkında detayları sizler için hazırladık. 

Metin2 tüm dünya genelinde yüksek oyuncu sayısı ile oynanırken en önemli oyuncu kitlesi olarak ülkemiz genelinde en çok sevilen MMORPG oyunlarından bir tanesidir. Çıktığı yıldan beri yüksek oyuncu sayısı ile Türkiye’de hizmet vermeye devam eden Metin2 oyununun Türkiye takımı Cumhuriyetimizin 100. Yılında özel etkinlikler ile 29 Ekim coşkusunu oyun içerisinde de hissetmemizi yapmış olduğu özel etkinlikler ve verdiği hediye ile hissettirdi. Bu etkinliklere bir yenisi daha oyun içindeki etkinliklerin yanında nesne markete gelen müzayede ile eklendi. 

Müzayede Geldi 

Sürpriz olarak gelen Müzayede, 30 Ekim 01.59’a kadar devam edecek. 

Nesne markete gelen müzayede 30 Ekim 01.59’a kadar devam edecek. Bu müzayede de birbirinden özel eşyaları stoklar ile sınırlı bir şekilde özel indirimler ile satın alabileceğiz. Özellikle nesne markette aktif şekilde satışı olmayan eşyaların stoklarla sınırlı şekilde satın alabileceğiz. 

Müzayede de Öne Çıkanlar 

Sizler için yapılacak olan sürpriz müzayede de öne çıkan eşyaları sıraladık: 

  • Büyülü Metal 
  • Tanrıların mührü 
  • Ejderha kerpeteni+ 
  • EP kuponu (1000) 
  • Güçlü Lolipop (30 g) 

Ejderha kerpeteni+ gibi özel bir eşyanın nesne markette stoklarla sınırlı şekilde gelmesi özellikle yüksek seviye oyuncular için çok önemli ve özel bir şey. 

Metin2 Türkiye takımının belirlemiş olduğu özel etkinlikler genellikle Metin2 Türkiye’deki tüm sunucular için geçerli şekilde yapıldı. Bu etkinliklere bir yenisi oyun içindeki etkinliklere ek olarak nesne markette de müzayede olarak eklendi. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarken bu coşkuyu Metin2’de de hissetmemizi sağlayan Metin Türkiye takımına teşekkür ederiz.  

Ayrıca sizde Metin2 Ejderha Parası EP satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde https://www.epinsultan.com/metin2-ejder-parasi adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için EpinSultan’ı takip1 etmeyi unutmayın.     

  • E. Tarihi : 29.10.2023 22:08
  • Okunma : 83