10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği Başladı

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği Başladı | EpinSultan

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği Başladı


Metin2 Etkinlik Takvimi 2021 (Yeni Yıl Özel) isimli haberimizde sizlerle Metin2’nin etkinlik takvimini paylaşmıştık. 4 Ocak’a kadar sürecek olan bu etkinlikleri kaçırmamanız için gün gün tablo halinde sizin için hazırlamıştık. Göz atmadıysanız etkinlikleri kaçırmamak için mutlaka bir göz atın.

Yaklaşmakta olan yeni yıl için etkinlikler bunlarla sınırlı da değil. 

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat etkinliği de başladı. Bu etkinlik ile birlikte yeni birkaç etkinlik daha geldi. Bu etkinlikler ile alakalı tüm detaylara aşağıda değindik.

Öbür Dünyaya Seyahat

En sonunda lanetlenmenin efendisinin karşısına çıkabilmek için Öbür Dünyanın dört elçisiyle kapış. Lanet kalkanı veya Kurtuluş Ankası üretimi için değerli malzemeler kazanabilirsin!


 

"Öbür Dünyaya Seyahat" etkinliği son seferden bu yana geliştirildi: Asmodeus ve dört habercinin verdiği hasar düşürüldü, etkinliğin yapı malzemesi artık satılabilir, depolanabilir ve takas edilebilir ve artık patronlardan ve Metinlerden daha sık ölüm alevleri alınıyor.
 

Etkinlik 90. seviye ve üstü tüm oyunculara açık ve iki aşamada gerçekleşecek:

1. Aşama

Etkinlik başlangıcı: 22.12.2021 saat 02:00

Etkinlik bitişi: 27.12.2021 saat 01:00

Etkinliğin ilk aşamasında, Öbür Dünyanın sınırı zayıfladığı zaman ikinci aşama için ihtiyaç duyduğun eşyaları oynayarak kazanabilirsin. Bunun için ölü alevi toplamak amacıyla canavarları halledeceksin. Bunlar Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanıalbilir ve Öbür Dünyaya seyahat edebilirsin.

2. Aşama

Etkinlik başlangıcı: 27.12.2021 saat 02:00

Etkinlik bitişi: 03.01.2022 saat 01:59

İkinci aşamada Öbür Dünya boyunca savaşarak ilerliyorsun. Bunun için ilk bölümde topladığın eşyalara ihtiyacın var. Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için burada dört elçiyle karşılaş; bu dövüşlerde bile harika hazineler elde edebilirsin. Başarılı olduysan ve Asmodeus'u yendiysen, seni ödüllerinin beklediği cennet gibi "Kurtuluş" mekanına adım atıyorsun.

Zindana Giriş Yap

Öbür Dünya, sonunda Öbür Dünyanın kralı Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için savaşarak geçmen gereken, cehennem benzeri bir yer. Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnu'ndaki Öbür Dünya portalından geçerek ulaşıyorsun. Bunun için 3 siyah mektup gerekiyor. Öbür Dünya dört odadan oluşuyor. Böylece her mekanda ilgili Öbür Dünya elçisiyle dövüşte karşılaşman gerekiyor.

Lanetlenme karar yeridir: Burada, son rakibin olan Asmodeus'la karşılaşıyorsun. Asmodeus'u zayıflatmak için ölü ruhlarını kullan. Lanetleme setini giyerek kendine büyük bir avantaj sağlayabilirsin. Ayrıca Öbür Dünya tılsımı seni Asmodeus'un karanlık güçlerine karşı korur. Asmodeus Öbür Dünyanın hükümdarı olarak orada asla yenilemiyor; ölümünden kısa süre sonra geri dönüyor ve onunla tekrar yüzleşebiliyorsun. Onu ne kadar sık dize getirebilirsen, ödülün o kadar büyük olur.

Etkinlik Eşyaları


 

Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmeni olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.


 

Hayat suyu, Öbür Dünyada seni diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.


 

Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. %80 ihtimalle 10 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.


 

Asmodeus anahtarı, lanetlenmeye doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmene izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsin. Anahtar %80 ihtimalle 99 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.

Tombala

Tombala biletlerini al ve kahramanını aksiyon dolu bir yeni yıl için donatabileceğin harika ödüller kazan!

Etkinlik başlangıcı: 25.12.2021 saat 07:00

Etkinlik bitişi: 27.01.2022 saat 01:59

Havai Fişekler

Hareketli bir yılı geride bırakıyoruz ve 2022'de bizi bekleyen maceraları, savaşları ve yeni dostları dört gözle bekliyoruz: Metin2'deki rengarenk havai fişekleri izle ve yeni yılı bizimle kutla:

Etkinlik başlangıcı: 29.12.2021 saat 02:00

Etkinlik bitişi: 02.01.2022 saat 01:59


Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat etkinliği ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi Metin2 etkinlik haberlerine ulaşmak için EpinSultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

 

→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın

  • E. Tarihi : 23.12.2021 22:54
  • Okunma : 102

İlgili Ürünler