Haberler » Oyun Haberleri » Yeni Etkinlik: Metin Ateşi Başlıyor

Yeni Etkinlik: Metin Ateşi Başlıyor | EpinSultan

Yeni Etkinlik: Metin Ateşi Başlıyor!

Metin2, bünyesinde birçok etkinliği içinde barındırıyor. Çeşit çeşit etkinlikleri ile oyuncularını sürekli eğlendirmeyi başaran Metin2, şimdi ise yepyeni bir etkinlik başlatıyor. Metin Ateşi! Aşağıda Metin Ateşi etkinliği hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Metin2 Kan Ritüeli Etkinliği Başladı

Siz cesur kahramanlar büyük bir zorlukla yüzleşmek zorundasınız: Bu yepyeni etkinlikte Metin taşlarını imha edin ve tehlikeli patronlarla yüzleşin - Beran-Setaou, Jotun Thrym, Gizemli Rahip ve daha birçok rakip zengin ganimetler vaat ediyor!

* Başlangıç: 05.10. 15:00*

* Bitiş: 19.10. 23:59

Bu etkinlikte seviye aralığınızdan (30. seviyeden itibaren) 5 Metin taşını imha edecek ve her gün 1 adet zorluk parşömeni alacaksınız. Bu parşömenle, özellikle zor bir rakiple yüzleşebilmek için yok etmeniz gereken özel bir Metin taşı çağırırsınız.

Patronu devirdiğinizde hazinelerini alırsınız. Biraz şansla daha da zorlu bir rakibi sahneye çağıran başka bir Metin taşı ortaya çıkar. Bunu da yenerseniz, Metin ateşinin ne kadar yıkıcı olduğunu göreceksiniz: Çünkü karşınıza gittikçe zorlaşan ve tüm yeteneklerinize meydan okuyan rakipler çıkabilir. Elbette ganimetler de cömert olacak!

İpucu: Yohara kıtasında şans sizden yana - çünkü Yohara'da daha tehlikeli patronların ortaya çıkma olasılığı çok daha yüksek.

Not: Etkinlik Kehribar sunucusunda aktif olmayacaktır.

Metin2 Telafi Etkinliği Nedir? Metin2 Telafi Etkinliği Ne Zaman Olur?Metin2 Metin Ateşi ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi etkinlik haberlerine ve güncel Metin2 haberlerine anında erişmek için EpinSultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın 

  • E. Tarihi : 04.10.2021 22:45
  • Okunma : 160

İlgili Ürünler