TÜRKİYE CANIM FEDA

Metin 2 » Siteye Yang Sat

Epin Sultan

Mavi Bayrak 1.Köy Ch2 SATICI

NOT: TESLİMAT NOKTASINDA BULUNMADAN SİPARİŞ GEÇMEYİNİZ.

Metin2 Siteye Yang Satışı Nedir?

Metin2 oyunun içinde bulunan para birimi olan yangı site yetkililerine teslim ederek karşılığında sitedeki hesabınıza bakiye yüklenmesine denir. Hesabınıza yüklenen bakiyeyi siteden ürün alarak ya da hesabınıza TL olarak çekebilirsiniz.

Siteye Yang Satışında Neden Epin Sultan?

Çünkü siteye sattığınız yangların ücretini anında sitede harcayabilir ya da hesabınıza çekmeniz mümkündür. Çalışma prensibimiz gereği hem sizleri hem kendimizi ban riskinden korumak amacıyla her teslimatımızda gerekli önlemleri aldıktan sonra IP değiştirerek teslimat işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Her siteye yang satışında yeni hesapların içine yang çekilmektedir.

Siteye Yang Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Sitenin sağ aşağı tarafında bulunan canlı destek operatörü ile iletişime geçerek satmak istediğiniz server ve miktarını bildirmeniz gerekmektedir. Bildirdikten sonra operatör ekibimiz stok durumunu uygun  gördüğü taktirde siz site üzerinden bu sayfadan satmak istediğiniz serveri seçerek miktarı giriyorsunuz ardından oyun içindeki nickinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından canlı destek operatörü Mavi Bayrak Ch2 Satıcıya gelecektir size canlı destek üzerinden hangi nicke teslim etmeniz gerektiğini bildirecektir siz de o nicke teslimatınızı gerçekleştirdikten sonra sitedeki hesabınıza bakiyeniz eklecektir.

Dilerseniz ürün satın alabilir ya da hesabınıza TL olarak çekebilirsiniz.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTARİŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!