EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

BİLGİ

Metin2 oyunun içinde bulunan para birimi olan yangı site yetkililerine teslim ederek karşılığında sitedeki hesabınıza bakiye yüklenmesine denir. Hesabınıza yüklenen bakiyeyi siteden ürün alarak ya da hesabınıza TL olarak çekebilirsiniz.
Çünkü siteye sattığınız yangların ücretini anında sitede harcayabilir ya da hesabınıza çekmeniz mümkündür. Çalışma prensibimiz gereği hem sizleri hem kendimizi ban riskinden korumak amacıyla her teslimatımızda gerekli önlemleri aldıktan sonra IP değiştirerek teslimat işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Her siteye yang satışında yeni hesapların içine yang çekilmektedir
Aşağıda satmak istediğiniz serverde hesabın ID ve şifresini belirtiniz. Daha sonra ekibimiz ihtiyaç oldukça hesabınızda yangı alır ve üyeliğinize bakiyeyi ekler. Bu bakiye ile dilerseniz ürün satın alabilir ya da banka hesabınıza anında TL olarak çekebilirsiniz. https://www.epinsultan.com/customer-center/withdraw-balance bu adresten bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz. ( İninal karta bakiye çekmek mümkündür.)