10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Yang Won Kasma Taktikleri ve Nasıl Kasılır?

Metin2 Yang Won Kasma Taktikleri ve Yang Nasıl Kasılır? | EpinSultan

Öncelikle burada sizlere belirtmek istediğim şartları önceden kabul etmeniz gerekmektedir aksi halde yang kasmak için elinizden geleni yapsanız dahi başarılı olamazsınız.
Bildiğiniz üzere Metin2 Yang satışı yapmak ve alışı yapmak yasaktır fakat bu yang satışından doğacak olan kural ihlali cezalandırılmaları sadece oyun içerisinde ki hesabınızın oyuna girişini engellemekle sonuçlandırılıyor. Buda sizlere büyük bir problem yaratmayacağı için oyunda para kasmak için gereken her yöntemi deneyeceğiniz anlamına geliyor.


 

Peki ya yang üretmek için hangi yöntemleri kullanabilirsiniz?

  • M2bob ve m24pro gibi hileler sayesinde yang üretebilirsiniz.

Oyunda bot olarak bildiğiniz ve sürekli olarak farm yapan hesaplar sayesinde değerli itemler elde ederek bunları pazarda satar sonucunda da bir kazanç elde edersiniz.

  • Ticaret yaparak oyuncular arasında ucuzdan alıp pahalıya satmak.

Oyunculardan ucuz fiyatlara alacağınız her itemi diğer oyunculara daha fazla fiyata satarak aradaki fiyat farkı ile bir miktar yang üretebilirsiniz. Bu şekilde bir gün içerisinde 20 30 belki de 100 won kadar yang üreten bir çok müşterimiz oldu bunu sizler de başarabilirsiniz.

  • ETP ( Ejderha Taşı Parçası ) İle simya gelişimi yaparak para kazanmak.

Oyunda bulunan simya itemini üreterek uzun vade de yüksek miktarlar yang üretimi yapabilirsiniz. 30 lwl birden fazla hesap oluşturarak oyunculardan veya kendi emeklerinizle çıkarttığınız ETP’leri simya ya çevirerek değerli ve 5-5 simyalar üreterek haftada 500 won’dan fazla para kazanabilirsiniz.

Bunların dışında platformumuz üzerinden Metin2 Yang alışverişi yaparak da uygun fiyatlara yang alabilirsiniz. Bunun sizlere kazandıracağı bir çok artısı mevcut sitemiz üzerinden çok düşük fiyatlara alacağınız yang ile ban riski dahi olmadan istediğiniz iteme sahip olabilir ve yapmanız gereken tüm her şeyi kısa vade de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan ‘’ Metin2 Yang Satarak Para Kazanmak İster misin? ‘’ başlıklı içeriğimiz de sizlere metin2 yang satarak nasıl para kazanacağınız hakkında bilgiler verdik.

  • E. Tarihi : 22.05.2018 22:03
  • Okunma : 1.021