10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Yang Satarak Para Kazanmak

Metin2 Yang Satarak Para Kazanmak İster misin?

Öncelikle şunları belirtmek isteriz metin2 oyununda yang üretmek ve satışını yapmak oyun kurallarına göre ban sebebidir dolayısıyla bu işlemleri yapmadan önce sık sık ban yiyebiliceğinizi unutmayın fakat bunlarında bir çok farklı çözüm yolu mevcut. Örnek vermek gerekirse devamlı olarak metin2 yang satış karakterinizi değiştirmek ve ıp adresinizi sürekli güncel tutmaktır. Bu tarz bilindik şeyleri yaptığınız sürece oyunda ban riskinden kaçınabilirsiniz.

Gelelim asıl konumuza yang satarak nasıl para kazanabilirsiniz?

Oyunda yapmayı sevdiğiniz bir görev var ve bu görevden güzel kazançlar sağlayabiliyorsunuz. Onu hile proğramlarıyla birden fazla karakterinizle yapın yani şu şekilde örneklendirebilirim; Her bayrağın 2.ci köyünde bulunan 25, 30 ve 35 seviyede ki metin taşlarını birden fazla karakter ile belirli bir rota üzerin de sürekli olarak keserek beceri kitabı, zırh ve silah taşları düşürebilir bunları pazar hesabınızda sürekli olarak satabilirsiniz bu sayede ürettiğiniz metin2 siteye yang satabilirsiniz belirli bir kazanç elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda Ejderha Taşı Parçası yani oyunda bilinen adıyla ETP düşürerek sürekli olarak belirli bir kazanç elde edebilir bunları oyunda simya yapan oyunculara satabilirsiniz aynı zamanda sizler de bu taşları satmayıp simya yapabilir kazancınızı biraz daha uğraşarak yükseltebilirsiniz. 

  • E. Tarihi : 05.05.2018 21:19
  • Okunma : 745