10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Yang Alımında Ban Riski Nasıl Azalır?

Metin2 Yang Alımında Ban Riski Nasıl Azalır? | EpinSultan

Öncelikle metin2 oyununda affı olmayan ve çözümü bulunmayan devamlı bir ban tehtidi oyuncuları hile yang alımı ve item karakter satışından uzaklaştırmaya çalışıyor. Bunun asıl sebebi oyuncuları ejder parası satın almaya teşvik etmektir. Oyuncular elde etmek istediği itemi ejder parası karşılığında elde edemediğinden dolayı metin2 yang almaya veya illegal programlar kullanarak yapmak istediği şeyleri daha hızlı ve basit bir şekilde yapmaya çalışıyor. Dolayısıyla bunun sonucunda da metin2 takım görevlileri bu tarz oyuncuları oyundan uzaklaştırma tehtidiyle uyarıyor. Bu gibi durumlardan kaçınmak için sizlere bir kaç öneri de bulunmak istiyorum.

Öncelikle sabit bir IP adresi kullanmayın bunun sebebi şu şekildedir.

Sabit bir IP adresi kullandığınızda oyunda görevli olan GM'ler sizleri devamlı olarak bu IP adresinden tanımlayabilir ve sizin yine illegal bir işlem yapıcağınızı daha önceden farkedip sizleri oyundan kısa sürede uzaklaştırabilir.

Alışveriş yaptığınız hesabı sürekli güncelleyin.

Sitemiz üzerinden alışveriş yaptığınız metin2 yang hesabını sürekli olarak güncelleyin bu sizlerin metin2 gm leri tarafından panel üzerinden farkedilmenizi bir hayli zorlaştırıcaktır dolayısıyla ban riskinden bu sayede kolayca kaçınabilirsiniz. Aynı yang hesabından 2 den fazla yang ticareti yapmayın hesabınızı sık sık değiştirmekte fayda var arkadaşlar.

Kendi hesabınızla asla yang almayın!

Kullandığınız ana hesabınızla asla hiçbir şekilde yang alışverişi karakter ticareti yapmayın bu sizin hesabınızı yüksek bir ban riski ile baş başa bırakır.

Yang alışverişi yaptığınız karakter ile kendi hesabınız arasında bir ticaret geçmişi bırakmayın.

 Bu durumu şu şekilde daha rahat çözebilirsiniz arkadaşlar. Örneklendirmek gerekirse yang satın aldığınız hesabın içerisinde bulunan yang'ı kendi ana hesabınıza ticaretten aktarmayın bunun yerine hesabınıza almak istediğiniz eşya veya simyaları yang hesabınızdan satın alın ardından kendi ana hesabınıza bu itemleri yere atarak teslim edin böylelikle kendi ana hesabınızla hiçbir şekilde ticaret geçmişi bırakmadan yang satın almış olursunuz

Epinsultan ekibi yine de sizler için bu tarz önlemleri daha önceden alıyor ve sizleri ban riskinden korumak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm yang'ları görevlilerimiz dikkatli bir şekilde sizlere teslim ediyor ve en ufak ban riskine karşı birden fazla önlem alıyor. Dolayısıyla diğer sitelere göre ban riskini minimun ihtimallere düşürerek sizleri metin2 yang satın alma işlemlerin de bir kaç adım daha öne taşıyor.

  • E. Tarihi : 03.05.2018 20:06
  • Okunma : 405