Haberler » Diğer Haberler » Metin2 Hesap Çalınmasına Karşı Alınabilecek Önlemler

Metin2 Hesap Çalınmasına Karşı Alınabilecek Önlemler | EpinSultan

Metin2 Hesap Çalınmasına Karşı Alınabilecek Önlemler  
 
Bu rehberde sizlere hesabınızı nasıl koruyabileceğinize dair bazı bilgiler hazırladık.  
 

1. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama 
 
   İki faktörlü doğrulamayı sadece bir uygulama ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. GAMEFORGE AUTHENTICATOR isimli uygulamayı ister android ister ios telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama size bir kurtarma kodu verir dikkat! Bu kodu değiştirmeniz mümkün değildir. Bir yere not etmeyi unutmayınız. Bu kod ile iki faktörlü kimlik doğrulama aktifleştirilir. Bu sayede hesabınızın güvenliğini oldukça arttırmış olacaksınız.  
 

2. Online Hesap /  Karakter Hırsızlığına Verilen Ceza
 
    Sizlerin de bildiği üzere günümüz de online hesap / karakter / item vb. Çalınması oldukça yaygınlaştı ve maalesef ki kolaylaştı oyuncuların yaptığı ciddi meblağda ki bu yatırımlar art niyetli insanların da gözünü bir hayli açtı. Adalet bakanlığının bu duruma el atması sonucun da sanal hırsızlarda 7 yıl hapis istemi ile yargılanacaktır. Hep beraber göreceğiz caydırıcı olacaktır umarım. 
          

3. Hesap Paylaşımı / Takas 
      
    Oyun için de yapmış olduğunuz hesap takasları veya bilgi paylaşımı. Takas gibi durumlar da karşı taraf ‘önce sen ver ben de vereceğim’ buda çok kez duyduğumuz cümleler arasın da güvenip verdiğimiz de maalesef dönüşü hiç de kolay olmuyor. Size güven verecekler samimi yaklaşacaklar gerek üslubu ile gerek davranış biçimi ile bu tuzağa düşmemeliyiz. Yakın arkadaşlarınız bile olsa hesap bilgilerinizi kesinlikle kimseyle paylaşmayınız. Takas anın da belki lonca başkanı ile gelecek ve kefil olduğunu söyleyecekler. Lonca başkanları ile de ortak çalışan hırsızların da olduğunu unutmayınız. Umarım rehberimiz yararlı olmuştur.

İyi Oyunlar Dileriz.  

  • E. Tarihi : 25.07.2022 13:04
  • Okunma : 1.038