Haberler » Metin2 Rehberi » Metin2 Şeytan Kulesi Kılavuzu

Metin2 Şeytan Kulesi Kılavuzu  | EpinSultan

    Şeytan Kulesi'ne Nasıl Gidilir?

      Şeytan kulesine gidebilmek için en az 40 level olmanız gerekmektedir. Şeytan Kulesine Karanlık Tapınak'tan gidebilirsiniz 9 kattan oluşan kulede her katta tamamlanması gereken görevler ve birbirinden zor canavarlar bizleri beklemektedir. 60 level ve üzerindeyseniz eğer ışınlayıcıdan direkt olarak ışınlanabilirsiniz. 

    Şeytan Kulesi Katları ve Görevler Nelerdir?

      Zemin Kat: Bu kata girdiğinizde 1.kata gitmek istiyorsanız Dayanıklılık Metini'ni  kesmeniz gerekmektedir.

      1.Kat: Bu katta karşımıza çıkacak öldürmemiz gereken canavarlar oldukça saldırgandır, ve topluca saldırırlar. Ölmemiz halinde "şehirde başla" dersek otomatik olarak 1.köye atacaktır.

      2.Kat: Şeytan Kralı  ve karşınıza çıkacak tüm canavaları öldürmeniz gerekmektedir.

      3:Kat: Bu katta bizi Şeytan Metin'i  karşılayacaktır. Onu kestikten sonra ise, karşımıza 7 adet Lanet Metini  ortaya çıkar. 

       Not: Doğru Metin Taşını bulmak için 15 dakikamız vardır.

       4:Kat: Bu katta olan tüm yaratıkları kesip 20 dakika içerisinde tüm mühürleri açmamız gerekmektedir.  Anahtarlar genelde Çirkin Şeytan Okçusundan  düşerler. 

    5.Kat: İşler biraz daha zorlaşıyor, bu katta tüm slotu ve Kibirli Şeytan Kralı  kesmeniz gerekmektedir. Canavarların tümü kesildikten sonra, Silah Ustası, Zırh Ustası ya da Kuyumcu Ustası'ndan biri ortaya çıkar.  Bu demek oluyor ki, rahatça artı basma itemi olmadan item artıracaksınız. Her hangi bir iteme + basarken bir başka itemi koymanıza gerek kalmayacaktır.

     6.Kat: Bu katta ise çevremizde bulunan bütün Ölüm Metinlerini  keserek karşımıza Katil Metininin  çıkmasını sağlamalıyız. Bunları yaparken bilinmeyen kutulardan çıkacak olan Zingui Haritası'nı bulana kadar kesmeye devam etmeliyiz. Not olarak ise, Şeytan Kulesine girilen level 40 fakat olmamız yeterli fakat 6.kata ulaşabilmek için en az 75 level olmamız gerekmektedir.

     7.Kat: Bu katta kestiğimiz slotlardan 8.kata bizi ulaştıracak şey Zin-Bong-In Anahtarıdır. Anıtlardan düşen bu anahtarların arasından sahte Bong-In Anahtar da düşebilir, dikkat etmeliyiz. Anahtarı elde ettikten sonra anıtın üzerine sürüklüyoruz. Ve artık son bölüm olan 8.kata geliyoruz

     8.Kat: Metin2'nin en güçlü Patronlarından birisi olan bölüm sonu canavarımız olan Lucifer  artık karşımıza çıkıyor. Bu canavarı öldürmemiz için çok efor sarfetmeli ve akıllı davranmalıyız. Öncelikle canavarımızın etrafındaki slotu kesmeli ve tüm iksirleri toplamalıyız. Aksi taktirde güçlü Patron bizi öldürebilir.

   Ekstra yardımcı ipucu olarak Dönüşüm Küresi kullanmamızın ve yardımcı şamanı yanımızda bulundurmamız bizler için çok fazla yararlı olacaktır Lucifer öldükten sonra ise Lucifer Sandığı düşecektir ve görev başarıyla tamamlandı yazısı karşımıza çıkacaktır. Keyifli oyunlar dileriz. 

  • E. Tarihi : 22.06.2021 16:03
  • Okunma : 158

İlgili Ürünler

M2Bob 7 gün
M2Bob 7 gün
37,00 ₺
M2Bob 33 gün
M2Bob 33 gün
115,00 ₺
%5 Metin2 3000 Ejder Parası (EP)
Metin2 3000 Ejder Parası (EP)
300,00 ₺ 285,00 ₺