10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Kahin Yarışması

Metin2 Kahin Yarışması | EpinSultan

Kahinler birliği yarışması, üç krallığın en iyi medyumunu belirlemek için yapılır. Bu mücadeleye hazır mısın?

Kahin Yarışması'nda medyumluk yeteneğinizi kanıtlayabilir ve muhteşem ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Tarot kartlarını toplayın, rakibinin hamlelerini tahmin edin ve bununla birlikte de Metin2 dünyasının en güçlü kahini olun!


Kahin Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Etkinlik Başlama Tarihi: 09.11. saat 02:00'da

Etkinlik Bitiş Tarihi: 25.11. saat 01:59'da


Kahin Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

Yarışmaya katılabilmeniz için bir tarot setinizin olması gerekmekte. Bunu bütün canavarlardan alabileceğiniz tarot kartlarından oluşturabilirsiniz. Bir set, 18 tarot kartı içerir. Günde 5 kere ilgili bir görevi tamamlayabilirsiniz.


Etkinlik banneri üzerinde "Kahin Yarışması" mini oyununa ulaşabilirsiniz. Her katılım için bir tarot setiniz olmalı.


Kapsamlı bir canavar avına katılmak istemiyorsanız veya hala eksik kartlarınız varsa, dilerseniz Nesne Market'te bulunan ve tarot kartlarını içeren üç Kahin Sandığına göz atabilirsiniz.


Kahin Yarışması Kuralları Neler?

0 ile 8 arası sayıları olan 9 kart alırsınız. Her rakam bir kez mevcuttur. Çift sayılı kartlar siyah, tek sayılı kartlar ise beyazdır. Rakibiniz de aynı kartları alır.


Her turda, rakibinizin kartı ile yarışan bir kart seçersiniz. Rakibinizin hangi kartı seçtiğini göremezsiniz. Sadece seçilen rengi görebilir ve kartının aynı değerde, daha yüksek veya daha düşük olup olduğunu görebilirsiniz. Siz de bu bilgilere dayanarak , rakibinizin daha sonra ne yapacağını tahmin etmeye çalışacaksınız.


Burada hedef, rakibinizin sayılarını mümkün olduğu kadar çok geçmek. Her galibiyet için bir puan alırsınız. Mini oyun, tüm kartları kullanıldıktan sonra sona erer. Puanın oranında Kahin Jetonu alırsınız. Kazanırsıanız, rakibinizle aranızdaki fark oranı kadar ek Jeton alırsınız.
 

Kahin Yarışması'nın Ödülleri Neler?

1.: 1000 EP

2. ve 3.: 500 EP

4. - 10.: 100 EP

11. - 20.: 50 EP

 


En Uygun Fiyatlarla Metin 2 TR Yang almak için burayı tıklayın!


En Uygun Fiyatlarla Metin 2 PvP Yang almak için burayı tıklayın!

  • E. Tarihi : 06.11.2020 19:12
  • Okunma : 1.139