Haberler » Nasıl Yapılır ? » M2Bob Nedir? Nasıl Kullanılır? M2Bob Nasıl Satın Alınır?

M2Bob Nedir? Nasıl Kullanılır? Nasıl Satın Alınır?

M2Bob Nedir?

M2Bob Metin2 için oyun işleyişini hızlandıran, hızlı farm yapabileceğiniz, hızlı pazar kurabileceğiniz ve oyunun çoğu özelliğini kısa sürelerde yapabileceğiniz harici bir yazılımdır.

Nasıl M2Bob Satın Alırım?

M2Bob'u güvenli ve hızlı bir şekilde satın almak çok kolay, buraya tıklayarak  veya bizzat sitemizden satın alabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz süreye göre denemek için kısa süreli veya uzun süreli şekilde satın alabilirsiniz.

Unutmayın satın aldığınız gün sayısı yüksek olursa fiyat gün başına o kadar uygun olacaktır.

EpinSultan

Nasıl M2Bob Kodunu Kullanabilirim?

Sitemizden en uygun fiyatlarla satın aldığınız kodu kopyalıyoruz.

Daha sonra M2bob'un resmi sitesine girip Login yapıyoruz (aşağıda kayıt ve giriş detaylarını görebilirsiniz)

EpinSultan

Kredi yükle butonuna basıyoruz ve kodumuzu Epin yazan kısıma yapıştırıp Gönder! butonuna basıyoruz.

EpinSultanEğer ilk defa yüklüyorsak veya 6 client ile kullanmak istiyorsak Uzatmak: 7 Gün (6 Client) butonuna basıyoruz.

6 Clientten fazla kullanmak istiyorsak ilk önce 6 client olarak uzatıp sonra tekrar kod yüklemesi yapıp Şuna Yükselt: 12 Client butonuna basıyoruz. Daha fazlası için tekrar Şuna yükselt: 18 Client / Şuna yükselt: 24 Client / Şuna yükselt: 30 Client şeklinde kod yüklemeye devam ediyoruz. Unutmayın sitemizden aldığınız gün sayısı arttıkça fiyatın güne oranla azaldığı gibi 18 Clientten sonra her yüklememiz bize ekstra bonus gün kazandıracaktır.

EpinSultan

Yani sitemizden uygun fiyatla aldığınız kodların yanı sıra M2Bob'un kendisi 18 Client ve üzeri yükseltmelerde size %5'den başlayan bonuslar veriyor.

M2Bob'u Nasıl İndirebilirim?

İlk önce M2Bob'un resmi sitesine giriyoruz. 

Site sürekli saldırı altında olduğundan dolayı siteye tıkladığınızda bağlanamayabilirsiniz, bu durumda gizli sekme (ctrl + shift + n) kullanarak girebilirsiniz.

Hala siteye ulaşamıyorsanız VPN veya Proxy ile giriş yapabilirsiniz. Proxy M2Bob kullanıcıları için bir hayli önemlidir. Proxy kurulumu ve kullanımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siteye kayıt oluyoruz veya hesabımız varsa giriş yapıyoruz. (Login)

EpinSultan

Kayıt olduktan sonra giriş yapıyoruz.

EpinSultan İndir butonuna tıklıyoruz.

EpinSultan Download Patcher'a tıklıyoruz.

Eğer M2Bob'un eski sürümlerini indirmek isterseniz "full archives" butonuna tıklayıp indirebilirsiniz.

Dikkat ; M2Bob'u indirdiğinizde bilgisayarınız M2Bob'u virüs olarak algılayabilir ve otomatik silebilir. Bu durumda Windows Güvenlik duvarını kapatmamız ve virüs programını kapatmamız veya kaldırmamız gerekir. (M2Bob bir harici yazılımdır virüs programınızın bunu kabul etmemesi gayet doğaldır 10 yıldır işleyiş bu şekildedir keyyloger veya virüs korkunuz olmasın)

EpinSultan

Virüs ve tehdit koruması, Hesap koruması, Güvenlik duvarı ve ağ koruması, Cihaz güvenliği butonlarına tıklayıp tüm korumaları kapatacağız.

Kulağa garip gelsede tüm kullanıcılar bu şekilde kullanıyor bu doğaldır. Özellikle Windows güvenlik duvarını kapatmamız gerekiyor.

Bu fotoğraf W10'dan alınmıştır bilgisayarınız W10 değilse windows güvenlik duvarını ve virüs koruyucu programlarınızı kapatmanız yeterli olacaktır. Eğer hala yeterli olmadıysa windows güvenlik kısımındaki diğer korumalarıda devre dışı bırakabilirsiniz.

İndirdiğimiz M2Bob patcher dosyasını boş bir yeni klasöre alıyoruz bu klasörün adı önemli değildir.

EpinSultan

Klasöre koyduktan sonra klasöre girip M2Bob - Patcher dosyasını açıyoruz.

EpinSultan

Başlattığımızda kendisi otomatik olarak bu klasörün içine kurulumu yapacaktır.

Siz M2Bob'u isteğe bağlı M2Bob'a tıklayarak açabilirsiniz kurulumdan sonra ama son güncellemeleri aktif olarak yapmanız yeni özellikleri keşfedebilmeniz ve hile fixlendiyse tekrar aktif etmek için sürekli M2Bob - Patcher a tıklayarak hileyi açmanızı tavsiye ederiz.

Bu kurulum bilgisayarınızın HDD-SSD hızına göre 5-15 dakika sürebilir.

Kurulum yapıldıktan sonra önünüze giriş paneli gelecektir.EpinSultan

Bu ekranda ilk önce Dosya Yolunu Seç e tıklayıp Metin2 nin kurulu olduğu dosyayı seçeceğiz.

Sonra M2Bob'a kayıt olduğumuz Kullanıcı adı ve şifremizi giricez (Metin2 şifremiz değil karıştırmayınız.)

M2Bob üyeliğine giriş yap a tıklayıp Devam butonuna tıklayacağız.

Dikkat; Eğer P-Serverde oynamak istiyorsanız "P-Serverde oynamak istiyorum" butonuna tıklayacaksınız P-Serverde oynamak istemiyorsanız bu adımla işiniz yok.

EpinSultanDikkat; Bu adımda Gameforge Metin2 dosyası ile değil P-Serverın kendi dosyasının kurulu olduğu yeri seçip client.exe ye yol vereceksiniz. Her serverda M2Bob çalışmaz bunun ile ilgili detayı makalemizin sonunda belirteceğiz.

M2Bob'un kurulumunu başarıyla tamamladık.

M2Bob Nasıl Kullanılır?

EpinSultan

Önümüze çıkan arayüzde hesabımızı kaçıncı sıraya eklemek istiyorsak client ayarlar kısmına tıklıyoruz.EpinSultan Tıkladıktan sonra Metin2 giriş bilgilerimizi yazıyoruz.EpinSultan

Ayarları kaydete tıklıyoruz ve botumuza Yeşil Play butonuyla start veriyoruz. Kapatmak içinse açıldıktan sonra Kırmızıya dönecek kareye tıklıyoruz, aksi takdirde oyun sonu şeklinde çıkarsanız sürekli tekrar girecektir.

EpinSultan

Slot kısmına hangi karakterimize girmek istiyorsak onu yazacağız ilk karakterimiz için slot kısmında 0 ı

2. karakterimiz için slot kısmında 1'i seçeceğiz.

Artık botumuza charımızı kaydettik. Kullanacağınız char sayısı kadar aynı işlemi yapıyoruz.

Unutmayın satın aldığınız M2Bob kodu 6 adet char içindir daha fazlası için fazla sayıda bot kodu satın almanız gerekir.EpinSultan Artık istediğiniz özelliği seçerek kullanıma hazırsınız.

M2Bob Kullanıcılarına Ve Kullanacak Olanlara Tavsiyelerimiz.

İlk öncelikle M2Bob size güvenli bir hile ve bizde size güvenli yollarla satın alabileceğiniz M2Bob kodları sunuyoruz.

Dikkat; Ücretsiz hilelere danışmanızı bilgisayarınızın güvenliği ve hesap güvenliği için kesinlikle tavsiye etmiyoruz!!

Yukarıdaki adımları uyguladıysanız M2Bob'un fonksiyonlarını kullanmaya hazırsınız demektir öneri olarak bot kullanıcılarının en yoğun kullandığı botlardan bazıları ;

Sellingbot; Pazarlarınızı hızlı ve fiyat hatası girmeden kurabilirsiniz.

Energybot; Enerji sistemini kullanarak hızlı bir şekilde enerji parçası yapabilir ve enerji kristaline dönüştürebilirsiniz.EpinSultan

Spambot; Sellingbot kullanırken aynı zamanda pazarınızın satışını arttırmak için otomatik bağırma-normal yazı botunu kullanabilirsiniz.

Levelbot; Charınıza seviye kasmak için kullanabilirsiniz.

Farmbot; Charınıza otomatik metin kestirme gibi fonksiyonları kullanabilirsiniz.

-Kullanacağınız ayarların minimum seviyede olması sizi ban riskine ve sürekli oyundan atmaya karşılık koruyacaktır. Ayarlarınızın seviyesini internet hızına ve ban riskini göze alarak arttırabilirsiniz. İnternetiniz 10 Mpbs/s altında ise ayarlarınızı düşükte tutmanız tavsiye edilir fakat sadece internet hızına bağlı olmayarak oyundan atmalar yaşayabilirsiniz buna karşı sinirlenmeyin çünkü bu M2Bob'dan çok ayarlarınızı çok yüksek kullandığınızdan dolayı oyunun buna alışık olmadığıyla alakalıdır malum oyun hileyle oynanmak için değil hilesiz oynanmak için uyarlanmıştır.

Hileli veya hilesiz elde ettiğiniz yanglarınızı buraya tıklayarak bize satabilir ve satın alabilirsiniz!

ayrıca EpinSultan PVP serverlarda Yang satın alımı ve satımını yapan tek sitedir!

Yani M2Bob'u EpinSultan aracılığıyla baştan sona öğrenip kastığınız yangları satıp veya yang satın alıp son adıma kadar ilerleme yapabileceğiniz tek sitedir.

-Her çarşamba bakım sonrası ve bunun haricinde bakım olmaksızın botu patcher.exe ile açmanızı tavsiye ederiz bu M2Bob'un son güncellemelerini sürekli yapacağınız anlamına gelir ve Metin2'ye gelen her güncelleme sonrasına ilk önce Gameforge Clientten güncellemeleri yapıp sonrasında botunda güncellemelerini yapıp oyuna girmenizi şiddetle tavsiye ederiz!

Bundan sonrası için kullanacağınız hilenin ayarlarını test ederek en faydalısını bulma yolunu size bırakıyoruz, her kullanıcının kendine ayrı özel ayarları vardır.

Bunun haricinde ise M2Bob güncellemelerinden ve hata yaşadığınızda bize değil M2Bob'un resmi forum sitesine gitmeniz gerekmektedir.

Dikkat forumda kullandığınız kullanıcı adıyla oyunda kullandığınız kullanıcı adının aynı olmamasını ban riskine karşı tavsiye ediyoruz.

Size M2Bob ile ilgili elimizde olan tüm bilgileri verdik ve her adımı sizinle birlikte yaptık yaşadığınız bir hatada en başa dönüp tekrardan okuyarak tekrardan kurulum yapmanız gerekmektedir.

M2Bob kullanarak Ban riskini minimum yapma rehberi çok yakında EpinSultan'da!

Bunun gibi profesyonel kullanıcı olan editörlerimizin yazdığı makaleleri kaçırmamak için sürekli EpinSultan Haberler bölümünü takip etmenizi tavsiye ederiz.

Son olarak tekrardan ;

M2Bob satın alma

Metin2 Yang Alımı-Satımı

Metin2 P-Server Yang Alımı-Satımı

Gibi satın alma işlemlerinizi yazılara tıklayarak EpinSultan üzerinden satın alabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 09.09.2020 00:24
  • Okunma : 207