10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2de Yeni Sunucu Bagjanamu

Metin2de Yeni Sunucu Bagjanamu

Metin2'de Yeni Sunucu Bagjanamu Hakkında Bilgiler

Sunucunun açılış tarihi: 17 Temmuz 2020 Saat: 12.00'da

Sunucu ile birlikte 2 yeni sunucu daha açılacak, işte bu sunucular;

Azrail (Batı Avrupa Kümesi)

Polyphemos (Doğu Avrupa Kümesi)

Sunucuya Özel Hediyeler

Metin2'de hesaplarınızın çalınmasını önlemek için Gameforge'nin yeni geliştirdiği iki faktörlü kimlik doğrulaması uygulaması olan Gameforge Authenicator uygulamasını yükleyip hesabınızla giriş yaptığınız takdirde artık hesabınız iki faktörlü kimlik doğrulamasına tabi tutulacaktır yani bu uygulamadan giriş kodları almadan sadece hesap bilgilerinizle biri hesabınıza girip hesabı çalamayacak!

Gameforge Authenicator ile doğrulanan her hesap yeni sunucu Bagjanamu'da hediyeler kazanacak, bu hediyeleri Nesne Marketten alabilirsiniz.

Sunucuya Özel Etkinlikler

1. Canavarlar artık daha güçlü, tüm canavarların hayat puanı (HP) %30 arttırıldı ve size verecekleri hasar %20 daha fazla olacak.

2. Canavarlardan yang patlamaları haricinde yang elde edemeyeceksiniz.

3. Bagjanamu sunucusunda sürekli olarak Çiçek Çocuklar Etkinliği aktif olacak, Çiçek Çocuklar Etkinliği hakkında en detaylı rehbere buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

4. Krallıklara özgü drop oranları; Hangi krallığın oyuncu sayısı az ise o krallığın dropları mevcut droptan daha fazla olacak. Başlangıç için tüm krallıklarda %25 eşya düşürme drobu aktiftir.

5. Dünya Patronu Etkinliği; Dünya Patronu Etkinliği sunucularda belirtilecek haritalarda bulunan General Outis, Azrail, Ejderha Bekçisi İdall ve Dev Öcü Patronlarının öldürülmesi ile sonuçlanır. Bu patronlara verdiğiniz hasar sıralama tablosuna işlenir ve biriktirdiğiniz puanlar ile ödüller elde edersiniz. Dünya Patronu Etkinliğinden faydalanabilmek için hasar verdiğiniz patron öldüğünde patronun bulunduğu bölgede olmak zorundasınız.

6. Bagjanamu sunucusuna özel 40. Seviyeye kadar normalden 2.5 kat, 41. Seviyeden 81. Seviyeye kadar normalden 2 kat ve 81. Seviyeden 100. Seviyeye kadar normalden 1.5 katı daha fazla EXP kazanacaksınız bu sayede karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirebileceksiniz.

7. Dünya Patronu Etkinliği sezonluk olarak sıralama değişikliğine uğrar yani siz ve loncanın ilk sıralamada 1. olduysanız bu liste süre sonunda sıfırlanır ve tekrardan rekabet başlar. Her sezon 8 hafta sürer, her krallığın ilk 25'i ve her krallıktaki loncaların ilk 3'ü ödül alır yani toplamda 8 haftada 84 kişi ödül alabilir.

8. Dünya Patronu Etkinliğinde Kaplan Parası elde edebilirsiniz ve elde ettiğiniz bu Kaplan Paralarını başka sunucularda diğer karakterleriniz için kullanabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 17.07.2020 14:39
  • Okunma : 712