10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://www.suspect2.com.tr/

Haberler » » Metin2 Happy Hour ve Nesne Market Hediyeleri

Metin2 Happy Hour ve Nesne Market Hediyeleri | EpinSultan

Metin2'de Happy Hours Nedir?

Metin2'de Happy Hours yani Mutlu Saatler, aldığınız Ejder Parasını bonuslu şekilde almanıza yarar yani örneğin %25 Happy Hours var ve 3000 Ejder Parası satın aldınız size bonus olarak 750 Ejder Parası verir ve toplam 3750 Ejder Parası almış olursunuz.

Metin2'ye Happy Hours Ne Zaman Gelir?

Genellikle son gelen Ep Kuponunun üzerinden 25 gün geçmiş olması gerekir veya Yavrucuk Kutusu gibi önemli Nesne Market ürünlerinin üzerinden ortalama 3 hafta geçmiş olması gerekir. Her Happy Hour sonrası Nesne Markete belli aralıklarla gelen özel eşyalar gelir bu yüzden Happy Hour Yavrucuk Kutusu veya Ep Kuponunun ön belirtisi diyebiliriz. Şu an Nesne Markette Happy Hours var, işte başlangıç, bitiş tarihi ve oranı;

Happy Hours Başlangıç tarihi: 31 Mayıs 01:00

Happy Hours Bitiş tarihi: 2 Haziran 00:59

Bu süre boyunca Happy Hours süresince %33 ek Ejder Parası bonusu kazanırsınız, yani bu Happy Hours bitiminde Yavrucuk Kutusu veya Ep Kuponu'nun Nesne Markete geleceğini söyleyebiliriz. Sitemiz aracılığıyla güvenilir bir şekilde ve uygun fiyatlarla buraya tıklayarak Ejder Parası satın alabilirsiniz.

Metin2'de Günlük Hediyeler Nedir ve Nasıl Alınır?

Günlük Hediyeler, Metin2 yönetiminin oyuncular için karşılıksız verdiği hediyelerdir. Bu hediyeleri Nesne Marketten, Günlük Hediyeler bölümünden alabilirsiniz. Her gün bir ücretsiz hediye alabilirsiniz.

Ücretsiz Günlük Hediyeler: 

Bilgelik İksiri (3 Saatlik)

Rüzgarın Ayakkabıları (3 Saatlik)

Altın Şans Parası

Kara Panter Mührü (1 Saatliktir, bindikçe süresi biter ve 30 Hareket Hızı verir)

EpinSultan

Kaşmir Paketi (Kaşmir Paketiyle ilgili tüm bilgilere buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz)

Cor Draconis (İşlenmemiş) (Simya sistemiyle ilgili tüm bilgilere buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz)

Güneş Özütü (O) Sağ tıkladığınızda otomatik bir şekilde belli oranda canınızı doldurur.

Ay Özütü (O) Sağ tıkladığınızda otomatik bir şekilde belli oranda SP'nizi doldurur.

Cesaret Pelerini

Envanter Genişletmesi

Günlük Hediyelerin Başlangıç tarihi: 1 Haziran 01:00

Günlük Hediyelerin Bitiş tarihi: 29 Haziran 00:59

Ep Kuponu Ne İşe Yarar?

Ep Kuponu Nesne Markette belli aralıklarla satılan oyuncuların oyuna para yatırmadan Ejder Parası sahibi olabilmesi için bir imkandır. Ejder Parasını oyun parasına çevirmek isteyen oyuncular bu Ep Kuponlarını alır, oyuna para yatırmadan Ejder Parası sahip olmak isteyenler ise bu kuponları oyunun içinden satın alabiliyorlar. EP Kuponları pazara konulabilir ve 30 Gün süresi vardır eğer 30 Gün boyunca bozdurulmazsa EP Kuponu envanterden silinir!

Ep Kuponu Nasıl Alınır?

Ep Kuponları Nesne Marketten satış süresince Ejder Parası karşılığında alınabilir ama oyun yetkililerinin geliştirdiği bir sistem yüzünden her oyuncu satın alamayabiliyor. Bu sistem illegal yollarla satın alınan Ejder Paralarının Ep Kuponuna çevirilmemesi içindir, oyuncuların Vip olarak adlandırdıkları hesaplar ile Ep Kuponu alınabilir bu hesaplar genellikle eski hesaplardır ama yeni açılan hesaplarla da Ep Kuponu alınabilir.

İşte EP Kuponlarının fiyatları;

EpinSultan 1000 EP Kuponu > 1300 Ejder Parası karşılığında 

EpinSultan 500 EP Kuponu > 700 Ejder Parası karşılığında

EpinSultan 100 EP Kuponu > 150 Ejder Parası karşılığında

EpinSultan 50 EP Kuponu > 80 Ejder Parası karşılığında satılır.

Yavrucuk Kutusu Ne İşe Yarar?

Yavrucuk Kutusu ve diğer önemli sandıklarla ilgili tüm bilgilere buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 31.05.2020 17:36
  • Okunma : 426