Oyunlar » Düşyeri TV Paketleri

Düşyeri TV Paketleri

Düşyeri TV Paketleri

Düşyeri; dijital çocuk televizyonudur. Çizgi filmler, mini belgeseller gibi çocukların yaşına göre içerikler sunan uygulama, aynı zamanda bilgilendirici programlarla aileleri, çocuklarına dair belli konularda yönlendiriyor.
Düşyeri, içerik bakımından oldukça zengin bir uygulama. Alanında uzman kişiler ve doktorların aktardığı bilgilerle hem aileyi hem de çocukları besliyor. Uygulamada, Heidi gibi çocukluğumuzun çizgi filmlerini de görüyoruz. Bu arada Düşyeri uygulaması bir zamanlar çok popüler olan ve TRT ekranlarından izlediğimiz Pepee adlı çizgi filminin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’in projesi ve bu uygulamada Pepee’nin yeni bölümleri de mevcut. Kısaca Düşyeri uygulaması, çocuklarını faydalı çizgi film ve içeriklerle buluşturmak isteyen ailelerin bu isteğini karşılayabilecek nitelikte bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. 

Uygulamada ilk olarak ‘Düşyeri’ne ücretsiz katıl’ yazısına dokunuyorsunuz. 

Ardından ebeveyn olarak as, soyad, e-posta, telefon numarası bilgilerinizi giriyor ve üyelik sözleşmesini onaylıyorsunuz. Daha sonra ‘kaydet’ yazısına dokunuyorsunuz.  

Bu işlemlerin ardından karşınıza çıkan ekrandan hesabınıza çocuk eklemek için ‘şimdi’ yazan kutucuğa geliyorsunuz.  

Çocuğunuzun adını, doğum tarihini, cinsiyetini belirttikten sonra, bir avatar seçip kaydediyorsunuz. Bu adımlardan sonra Düşyeri uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. 

4.4 ve üzeri güncel telefon, bilgisayar ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.