10 saniye içinde yönlendirileceksiniz.EpinSultan'a git
https://discord.gg/9MDBnubg

Oyunlar » BluTv

BluTv

BluTv

BluTV, internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.Bu sayfamızdan BluTv üyelik fiyatlarına ulaşabilir en uygun ve güvenilir şekilde BluTv üyeliğinize sahip olabilirsiniz.

Kategori Bilgisi

BluTV nedir?
2015'te Doğan Holding tarafından kurulan BluTV, internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Blu Tv, canlı yayın kanalları ve film, dizi, spor ve belgesel gibi bir çok içerikleri bünyesinde barındırır. Son zamanlarda çok konuşulan Saygı:Bir Ercüment Çözer dizisi ,Çağatay Ulusoy'un Başrol oynadığı Yeşilçam , Acans,Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da,Sokağın Çocukları,Behzat Ç. ve Game of Thrones , The Pier gibi bir çok yerli ve yabancı içeriği bünyesinde barındırır.

Anında BluTV Üyelik nasıl alınır?

BluTV üyeliklerinizi, Sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. BluTV üyeliği satın almak için sitemize üye olup ödemenizi Kredi Kartına Taksitle, Hesap Kartı, Havale, EFT, ATM, Bitcoin ve İninal Kart gibi çeşitli seçeneklerle yapıp. BluTV üyelik kodunuza erişebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz BluTV üyelik kodlarına anında teslim şeklinde erişebilirsiniz.


Neden BluTV kullanmalıyım?

BluTV, reklamsız şekilde anında erişebileceğiniz canlı yayın kanalları, film, dizi, spor, belgesel ve animasyon gibi bini aşkın içerik sağlar. BluTV teknolojik cihazlar ile kolayca erişilen bir platformdur. İlk ay ücretsiz olan deneme fırsatı, kolay üyelik ve üyelik iptal işlemleri ve güncel bir arayüz ile en çok tercih edilen platformların başında gelmektedir. Yeni projeler ve başarılı "BluTV" imzalı içerikleri ile takdir toplamıştır.


BluTV üyelik fiyatları ve süreleri nelerdir?
Epinsultan'da, 1 Aylık BluTV Üyelik, 3 Aylık BluTV Üyelik, 6 Aylık BluTV Üyelik ve 12 Aylık BluTV Üyelik olmak üzere toplamda 4 adet denom bulunmaktadır. BluTV üyelik fiyatlarını anlaşmalı çalıştığımız BluTV yönetimi belirlemektedir.

Nasıl Yüklenir?

“www.blutv.com.tr”adresinden giriş yapınız.

“Ödeme Bilgilerim” bölümüne tıklayınız.“Kupon Kodu Kullan” bölümündeki kutucuğa tıklayınız aldığınız kodu yazınız. https://www.blutv.com.tr/hesabim/ 

Yorumlar