{{ $item.name }}

Zula Altın

Joypara satın alın - Epin Sultan

   Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Oyunun içinde Türkiye haritası ve Türk karakterlerine yer verilmilştir.  Zula oyununda para birimi olarak Zula Altındır. Zula E-pin fiyatlarına buradan ulaşabilir, güvenli bir şekilde Zula Altın satın alabilirsiniz.

   Hızlı teslimat ve güvenilir Zula Altın, tüm ödeme yöntemleri ve kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.

   " www.EpinSultan.com Zula oyununun yetkili satıcısıdır."
Tür: FPS
Yıl: 2016
Yayıncı: Lokum Games

Zula nedir?
Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile dünya çapında adından söz ettirmiş ve bütün kitleler tarafından benimsenmiş ilk Türk oyunudur.
 
Zula oyunu nasıl oynanır? Oyunda ki hedef nedir?
Zula oyununu web sitesinden hem ücretsiz indirilerek hem de ücretsiz kayıt oluşturularak oynanabilmektedir.
Oyundaki hedef iki farklı düşman grubu üzerine kurgulanmıştır. İlk ekip Zula ekibidir diğer deyişle istihbaratçılardır. Diğer ekip ise Gladyo ekibidir diğer deyişle paralı askerlerdir. Oyun içinde savaşabilmek için iki ekibten bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Türk oyunu olduğu için doğal olarak oyun içi kurguda Türkiye haritası ve Türk karakterler geçmektedir.
Zula Altını nedir, ne işe yarar?
Zula oyunun içinde kullanılan oyun parası olarak geçen ürüne Zula Altın denilmektedir. Zula Altın ile oyun içinde ekipman, silah, cephanelik gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Zula Altını elde etmek için iki yöntem bulunmaktadır. İlki oyun içinde zaman harcayarak elde edebilirsiniz ikinci ise Zula Altının satın alarak elde edebilirsiniz.
Zula Altını nereden alınır?
Zula oyunun resmi dağıtıcısı Lokum Games firmasıdır. Lokum Games firması ile doğrudan anlaşmalı olan EpinSultan firmamızdan güvenilir bir şekilde Zula Altını satın alabilirsiniz, hiç bir şekilde hesabınızın banlanma sebep olmaz.

 
Zula Altın fiyatları
2.695 Zula Altın, 5.500 Zula Altın, 11.550 Zula Altın, 29.150 Zula Altın, 59.400 Zula Altın, 110.000 Zula Altın ve 198.000 Zula Altın şeklinde 7 farklı çeşitlilikte bulunan Zula Altınlarının fiyatları Lokum Games firması tarafından belirlenmektedir. Son kullanıcıya satış fiyatının Lokum Games tarafından belirtilerek www.epinsultan.com üzerinden satılmaktadır.
Zula Altın, Zula Altını, 2.695 Zula Altın, 5.500 Zula Altın, 11.550 Zula Altın, 29.150 Zula Altın, 59.400 Zula Altın, 110.000 Zula Altın ve 198.000 Zula Altın almak için doğru adres; epinsultan.com .
Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}