{{ $item.name }}

Steam Cüzdan Kodu » Steam Oyunları

Epin Sultan

Steam de yer alan oyunları oynayabilmek için öncelikle platformun arayüz programı web sitesinden indirilmeli ve bilgisayara kurulmalıdır. Program kurulduktan sonra kullanıcı oynamak istediği oyunu satın alır. Satın alınan oyunun indirilmesi ve yine bilgisayara kurulması tamamlandıktan sonra oyun kullanıcı tarafından oynanır. Kullanıcı satın almış olduğu tüm oyunları Steam programındaki kütüphane bölümünde görüntüleyebilmektedir. Programda bulunan arama motoru sayesinde kullanıcı satın almak istediği oyuna kolaylıkla ulaşabilmektedir.
Steam platformu dünya çapında kendini kanıtlamış pek çok kaliteli ve beğenilen oyunu bünyesinde barındırmaktadır. Platform bünyesindeki oyunları tarzına göre; aksiyon, basit eğlence, bağımsız yapımcı, devasa çok oyunculu, macera, RYO, simülasyon, spor, strateji ve yarış başlıkları altında sınıflandırmaktadır. Her başlığın altında yüzlerce hatta binlerce oyun, oyun severlerin kullanımına sunulmaktadır.
Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}