EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Steam Oyunu PUBG Playerunknows's Nedir ve Satın al

Epin Sultan

STEAM OYUNU PUBG PLAYERUNKNOWSN'S NEDİR VE SATIN AL

PUBG PLAYERUNKNOWN’S NEDİR?

            Uçaktan atlayarak 100 kişi arasında hayatta kalma mücadelesini anlatan PUBG Playerunknown's oyunu, maceralar ile dolu olan bir oyundur. Son derece popüler olan FBS oyunu PUBG Playerunknown's, uçakta iken düşülen bir adada ekip arkadaşlarınız ile beraber hayatta kalmak için yaptığınız savaşı anlatmaktadır.

            Başında saatler geçirilebilecek kadar eğlenceli olan PUBG Playerunknown's oyunu, Steam üzerinden sunulmaktadır. Bu nedenle Steam Oyunları ve PUBG Playerunknown's Nedir ve Satın Al sistemi ile oyun kolay bir şekilde alınabilmektedir. Rekor kırmaya devam eden PUBG Playerunknown's oyunu, oyun dünyasına çok sağlam bir giriş yapmıştır.

            Sürekli büyüyen bir oyun haline gelen PUBG Playerunknown's oyunu, 1.34 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Steam’n altını üstüne getiren PUBG Playerunknown's, H1Z1 oyun modundan etkilenerek hazırlanmıştır.

            Her şeyden önce PUBG Playerunknown's oyununda çok fazla adam vuranın değil en son hayatta kalan oyuncunun kazandığının bilinmesi gerekmektedir. Oyunun tam olarak oynanması için PUBG Playerunknown's sisteminde yapılması gerekenler şunladır:

 Tuş Atamaları

            Oyuna başlamadan önce tuş ayarlarının yapılması gerekmektedir. X tuşuna basıldığı zaman PUBG Playerunknown's oyununda karakteriniz silahını sırtına almaktadır. Sol shift tuşu ile de deparatma özelliği elde edilmektedir. Steam ara yüzünü açmak için de shift + tab tuşuna basılır. Oyunda eşyaların kontrol edilmesi için de tab tuşuna basılması gerekmektedir.

 Hangi Silah Tercih Edilmelidir?

            PUBG Playerunknown's oyunundaki silahların karakteristik özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Oyunda pompalı tüfekler, hafif makineler, taarruz tüfekleri ve tabancalar yer almaktadır. Bunlardan bir kısmı da durumsal silahlardır. Pompalı tüfekler, diğer oyunlarda olduğu gibi rakipsizlerdir. Özellikle de merdiven başları ile dar koridorlarda bütün silahlardan üstündür.

 Uçaktan Doğru Yere Atlama

            PUBG Playerunknown's oyununun her aşamasında ortalama olarak 100 tane oyuncu vardır. Oynanan oyunların tek kişi – çift kişi – tam ekip moduna göre atlanması gereken alan değişiklik göstermektedir. Bu aşamada en önemli olan kısım kalabalık yerlere atlanmamasıdır.

 Dünya’nın en büyük oyun platformu olan Steam üzerinden PUBG Playerunknown's oyununu kolay ve uygun bir şekilde satın alabilir ve PUBG Playerunknown's oyununda başarılı olabilirsiniz.