{{ $item.name }}

Steam Cüzdan Kodu » Steam Cüzdan Kodu TL

Epin Sultan

Disketlere yüklenen küçük boyutlu grafik oyunlarla başlayan oyun sektörü daha sonra CD ve DVD’ ler aracılığıyla oyun severlerin tüketimine sunulmuştur. Günümüzde ise internet kullanım yaygınlığının artması ve erişiminin kolaylaşması ile birlikte CD ve DVD’ lerin yerini internet üzerindeki çeşitli oyun platformları almıştır. Steam nedir? Türkçe kelime anlamı “buhar” olan Steam de bu oyun platformlarının en tanınmışlarından bir tanesidir. Bu platformlar bünyesinde bulunan oyunları kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.
Steam platformunda bakiye ile oyun ya da oyun içinde ürün alabilirsiniz. Alım yaparken alıcağınız ürünün bedeli kadar steam hesabınızda en az istenilen ücret kadar bakiye olması gerekmektedir. Steam hesabınızda yeteri kadar bakiye olması durumunda istenilen ürünün siparişini verebilirsiniz. Hesabınızda bakiyenin olması için TL cüzdan kodu yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin 10TL bakiyeye ihtiyacınız varsa 10 TL Steam Cüzdan Kodu yüklemeniz yeterli olacaktır.
İlk öncelikle Epin Sultan sitesine üye olmanız gerekmektedir ardında Epin Sultan hesabınıza bakiye yükledikten sonra "Steam Cüzdan Kodu" sayfasından ihtiyacınız olan miktarda cüzdan kodu sipariş vermelisiniz. Siparişlerim kısmından size verilen kodu görebilirsiniz. Ardından Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst bölümde bulunan "Oyunlar" sekmesinin alt bölümünde bulunan "Steam Cüzdan Kodu Kullan" sekmesine giriş yapınız. Açılan sayfada Epin Sultan tarafından size verilen kodu girip "Devat Et" butonuna tıkladıktan sonra Steam hesabınıza bakiyeniz yüklenmiş olacaktır, dilediğiniz gibi oyun satın alımında ya da oyun içindeki ürünlerde harcayabilirsiniz.
Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}