EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır? Pubg Mobile UC Alma Yöntemleri

Pubg Mobile online oyunu en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Bu yüzden PUBG Mobile oyuncuları bu oyun için para satın alıp hesaplarına yatırım yapıyor.

Pubg Mobile online oyunu en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Basit bir oynanış tarzı sunması, ekonomik fiyata sahip olması ve eğlenceli bir oyun türü olması sebebiyle Pubg Mobile UC her yaştan bireyler tarafından tercih ediliyor. Milyonların favorisi olan Pubg Mobile UC artık mobil cihaz üzerinden de oynanabiliyor. HD ses ve yüksek kaliteli grafikler sunan Pubg Mobile UC oyununda gerçekçi silahlar kullanıldığından keyif dolu saatler geçirilmesini sağlar.

Pubg Mobile UC Nasıl Satın Alınır?

Web sitemiz üzerinden bakiyenizi yükledikten sonra Pubg Mobile UC seçebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ekranda görülen alandan Pubg Mobile UC ID numaranızı belirttikten sonra Enter butonuna tıklayın. Sonrasında ödeme yönteminizi tercih edin (Razer Pin), hemen sonrasında satın almış olduğu “Seri Numarası “ve “PIN” Kodunuzu sayfadaki ilgili bölüme belirttikten sonra ''NEXT'' butonuna tıklayın. Bu aşamadan hemen sonrasında Pubg Mobile UC oyunu başarılı bir şekilde hesabınıza yükleniyor.

EpinSultan

Pubg Mobile UC Nasıl Satılır?

Pubg Mobile UC oyunu satılma işlemi için yukarıdaki basit adımların uygulanması yeterlidir. Ek ücretsiz olarak uygulanan adımlardan saniyeler sonrasında Pubg Mobile UC oyununuz cihazınıza otomatik olarak yükleniyor.

Ödeme Şekilleri Nelerdir?

Pubg Mobile UC oyunu için banka kredi kartınızdan ödeme gerçekleştirdiğinizde maksimum 10 dakika içerisinde ödemeniz onaylandığından ödeme bildirimi gerçekleştirmeniz gerekmiyor. Havale/EFT ve ATM üzerinden ödeme gerçekleştiren kullanıcılarımızın web sitemiz üzerinden ödeme bildirimi yapması gerekiyor. Ek komisyon ödemeden ödemenizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek tüm online oyunlarımızda olduğu gibi Pubg Mobile UC oyunumuzu sorunsuz ve maksimum HD kalitesi üzerinden oynayabilirsiniz. EpinSultan sitemiz üzerinden PUBG UC satın alabilirsiniz.