Oyunlar » App Store ve iTunes

App Store ve iTunes

App Store ve iTunes

iTunes Gift Card, diğer adıyla iTunes Hediye Kartları ios işletim sistemi mağaza alanında alışveriş yapmak için gerekli bakiyeyi yüklememizi sağlar. iTunes Hediye Kartlar ile mağazadan beğendiğiniz ürünü bakiye miktarınız kadar alabilirsiniz. Apple Store itunes Hediye Kartı 25 TL ve Apple Store itunes Hediye Kartı 50 TL olarak satışa sunulmuştur.

App Store Nedir?
App Store , Apple’ın sahibi olduğu ve yönettiği çevrimiçi uygulama mağazasıdır. iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları için geliştirilen App Store,  geliştiricilerin meydana getirmiş olduğu ücretli veya ücretsiz uygulamaları içerisinde barındırır. Bu sayede tüm uygulamalar kullanıcılar için tek ve erişilebilir bir mağaza üzerinden ulaştırılır.


İtunes Nedir?
iTunes, Apple şirketinin ürettiği, Mac OS X, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 8 altında çalışabilen ücretsiz bir film ve müzik oynatıcı, Ortam oynatıcısı, İnternet radyosudur. Bu müthiş yazılım 2001 yılından piyasaya sürülmüş olup kendini geliştirerek zirveye çıkmıştır.

 

App store ve İtunes ne işe yarar?
App Store ile iphone telefonunuz ve ipad için uygulamalar indirip kişiselleştirebilir, oyunlar indirip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. App Store içerisinde ücretli ve ücretsiz uygulamalar, oyunlar bulunmaktadır. İş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda kullanabileceğiniz oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. App Store’u kullanmak için Internet bağlantısına ve bir Apple kimliğine gereksiniminiz vardır. App Store bazı bölgelerde kullanılamayabilir iTunes, iOS yazılımı yüklü elektronik cihazlarda (iPhone, iPad, Mac, iPod Touch vb.) film izlemeyebilir, müzik dinleyebilir ve arşiv oluşturabilirsiniz iTunes ile en sevdiğiniz müziklere, filmlere ve podcast’lere erişebilirsiniz. Ayrıca Apple Music’e katılarak, iTunes’da 50 milyondan fazla şarkıyı reklamsız olarak online veya offline dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR YORUM YAZ

Bu bölüme Henüz Kayıt Eklenmemiş