EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de Ritüel Taşı, Büyülü Metal ve Diğer Yükseltme Malzemeleri

Metin2'de Ritüel Taşı, Demircinin El Kitabı, Ejderha Parşömeni, Büyülü Metal, Kutsama Kağıdı, Savaş Kağıdı nasıl elde edilir, başarı şansları nelerdir, ne işe yarar ve yükseltme malzemeleriyle ilgili tüm bilgiler sizler için burada.

Metin2'de Yükseltme Malzemeleri 

Metin2'de itemleri yükseltirken kaybolmamasını veya başarısız olma ihtimalinde +sının düşmesini engellemek için ihtiyacımız olan bazı itemler vardır. İşte bu itemlerin isimleri, görüntüleri ve ne işe yaradıkları;

Kutsama KağıdıEpinSultan  > Başarısızlık şansını olumlu veya olumsuz etkilemeden itemlerinizin +sını yükseltmek için kullanılır. Başarısız olma ihtimalinde ise iteminizin +sı 1 seviye düşer örneğin +3'den +4'e bastığınız item +2 seviyesine düşer.

Savaş KağıdıEpinSultan > İtemlerinizi +4'e kadar yükseltmek için kullanılır. +0'dan +4'e kadar olan yükseltmelerinizin ihtimalini %100'e çıkarır. +4'ün üzerinde yükseltme yapamazsınız.

Ejderha ParşömeniEpinSultan  > İtemlerinizi daha yüksek ihtimalle yükseltmek için kullanılır. Başarı şansınızı %10 arttırır ve başarısız olma ihtimalinde iteminizin +sı 1 seviye düşer.

Demircinin El KitabıEpinSultan  > İtemlerinizi daha yüksek ihtimalle yükseltmek için kullanılır. Başarı şansınızın en yüksek olduğu yükseltme itemidir, başarısız olma ihtimalinde iteminizin +sı 1 seviye düşer.

Büyülü Metal EpinSultan > İtemlerinizin değerini kaybetmeden yükseltmek için kullanılır. Başarı şansınıza olumlu veya olumsuz ekleme yapmaz, bu itemi kullandığınızda başarısız olma ihtimalinizde iteminizin seviyesi düşmez yani +8'den +9'a yükseltmeye çalıştığınız itemin yükseltmesi başarısız gerçekleşirse iteminiz hala +8 olarak kalır.

Ritüel Taşı EpinSultan > İtemlerinizin değer kaybetmeden daha yüksek ihtimalle yükseltilebilmesi için kullanılır. Başarı şansınızı belirtilmeyen bir oranda arttırır. Başarısız olma ihtimalinizde iteminizin seviyesi düşmez.

Yükseltme Malzemeleri Nasıl Elde Edilir?

Kutsama Kağıdı; -Nesne Marketten, Ejderha Markaları karşılığında satın alabilirsiniz. (1 adet Ejder Parası harcaması = 1 Ejderha Markası, sitemiz aracılığıyla güvenilir bir şekilde Ejder Parası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz)

-50. veya daha üst seviyeye ulaşmışsanız öldürdüğünüz canavarlardan elde edebilirsiniz.

-Yavrucuk Kutusu, Gizemli Sandık, Noel Sandığı, Sonsuz Kış Sandığı, Demir Kutu gibi birçok sandıktan elde edebilirsiniz.

-Level sandıklarından elde edebilirsiniz. (Level sandıklarıyla ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

Savaş Kağıdı; 1 adet Büyülü Bakır, 1 adet Kutsama Kağıdı ve 200.000 Yang karşılığında Demirci'den alabilirsiniz.

(Büyülü Bakırı canavarlardan veya Ayışığı Define Sandığından elde edebilirsiniz)

Ejderha Parşömeni; 1 adet Büyülü Demir Maden, 1 adet Kutsama Kağıdı ve 200.000 Yang karşılığında Demirci'den alabilirsiniz.

(Büyülü Demir Madeni, Nesne Marketten Ejderha Markaları karşılığında satın alabilirsiniz)

Ejderha Parşömenini, Ayışığı Define Sandığından, Güç Sandığından ve Krallar Sandığı gibi sandıklardan elde edebilirsiniz.

Ayışığı Define Sandığının EpinSultan içeriği; Ejderha Parşömeni

Kutsama Kağıdı

Zen Fasulyesi

5 adet Kritik İsabet

5 adet Delici İsabet

5 adet Yaşam Kutsaması

5 adet Ejderha Kutsaması

Büyülü Bakır

Kutsama Küresi

Shinsoo, Chunjo, Jinno Lisan Kitapları

Bilge Kralın Eldiveni

Kaçağın Pelerini

Lisan Yüzüğü (1 Saatlik)

10 adet Ejderha Madalyası

Demircinin El Kitabı; -Gizemli Sandık, Krallar Sandığı, Güç Sandığı, Sonsuz Kış Sandığı, Bereket Sandığı, Altın Balık Sandığından elde edebilirsiniz. Altın Balık Sandığından elde edeceğiniz Demirci El Kitabının ticareti vardır ve oyun içerisinde ticareti olan tek Demirci El Kitabını, Altın Balık Sandığından elde edersiniz.

- 1 adet Demirci Taşı, 1 adet Kutsama Kağıdı ve 200.000 Yang karşılığında Demirci'den alabilirsiniz. (Demirci Taşını, Nesne Marketten Ejderha Parası karşılığında satın alabilirsiniz)

Büyülü Metal; -Esrarengiz Sandık, Kralların Sandığı, Kuzeyin Sandığı, Paskalya Sandığı, Çöl Fırtınası Sandığı, Altın Okey Sandığı, Altın Yutnori Sandığı gibi sandıklardan elde edebilirsiniz.

-Tombala'dan ve Kader Çarkından elde edebilirsiniz.

-Hidranın Sandığından elde edebilirsiniz, Hidranın Sandığından elde edeceğiniz Büyülü Metalin ticareti yapılabilir ve oyunda ticareti yapılabilen tek Büyülü Metali, Hidra'nın Sandığından elde edersiniz. (Hidra ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

Ritüel Taşı; Ritüel Taşı oyunda zor elde edilmesiyle biliniyor.

-Ritüel Taşını, Tombala, Kader Çarkı ve Babil'in Hazinesinden elde edebilirsiniz.

-Nesne Markete bazı aralıklarla gelen Ay Taşı Sandığından elde edebilirsiniz.

(Ritüel Taşı ile yükseltme yaparken sizden herhangi bir doğrulama istemez yani evet butonuna bastığınız gibi item yükseltilir)