EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de Otomatik Av Nedir ve Nesne Market Fırsatları

Metin2'de Otomatik Av nedir, nasıl kullanılır, son güncellemeyle Otomatik Av'a ne gibi değişiklikler geldi, Otomatik Av nasıl satın alınır, fiyatı nedir ve Otomatik Av ile ilgili tüm detaylar sizler için bu makalede.

Metin2'de Otomatik Av Nedir?

EpinSultan Otomatik Av oyuncuların hile kullanmamasını teşvik eden bir sistemdir, bu sistem ile charınızı bilgisayarın başında değilken kastırabilirsiniz.

Charınız iksirlerini ve becerilerini sizin belirlediğiniz koşullar ile kullanır, bu sistem sayesinde kendi kontrolünüzden daha stabil ve iyi bir şekilde kasabilirsiniz.

Metin2'de Otomatik Av Nasıl Elde Edilir?

Otomatik Avın iki versiyonu var biri Premium olan diğeri ise tüm oyuncuların kullanabileceği ücretsiz versiyonu.

Ücretsiz versiyonuyla Otomatik Av'ı iksir, beceri ve canlandırma özelliklerini kullanmadan sadece saldırı ve odak özellikleriyle kullanabilirsiniz. Yani ücretsiz versiyonda charınız saldırabilir ve başlattığınız alanın çok dışına çıkmayarak odak özelliğini kullanabilir.

Premium versiyonu ise Nesne Marketten Ejder Parası karşılığında satın alınır, bu versiyonda iksir, beceriler, canlandırma, odak ve saldırı özelliğini kullanabilirsiniz.

Otomatik Av'ı Nesne Marketten 7 Günlüğü 49 Ejder Parası karşılığında

14 Günlüğü 95 Ejder Parası karşılığında satın alabilirsiniz, ayrıca şu an Nesne Markette satılan Avcı Sandıkları ile daha karlı bir şekilde toplu kasılma paketi alabilirsiniz, işte Avcı Sandıkları, içerikleri, fiyatı, başlangıç ve bitiş tarihi;

Avcı Sandıkları Başlangıç tarihi: 30 Mayıs 01:00

Avcı Sandıkları Bitiş tarihi: 1 Haziran 00:59

Av Sandığının İçeriği:  (1 Defa satın alınabilir) 7 Günlük Hırsızın Eldivenleri (Eşya elde etme şansınızı arttırır)

7 Günlük Üçüncü El (Yang patlamaları hariç yere düşen Yangları otomatik toplar)

7 Günlük Genişletilmiş Depo (Buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz)

3 Günlük Tecrübe Yüzüğü (Elde ettiğiniz tecrübe puanını arttırır)

3 Günlük Otomatik Av

Güneş Özütü (B) (Sağ tıkladığınızda otomatik olarak Kırmızı İksir kullanır)

10 adet Cesaret Pelerini

68 Ejder Parası karşılığında satın alabilirsiniz.

Yaban Av Sandığının İçeriği: (1 Defa satın alınabilir)

30 Günlük Hırsızın Eldivenleri (Eşya elde etme şansınızı arttırır)

30 Günlük Üçüncü El (Yang patlamaları hariç yere düşen Yangları otomatik toplar)

30 Günlük Genişletilmiş Depo (Buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz)

15 Günlük Tecrübe Yüzüğü (Elde ettiğiniz tecrübe puanını arttırır)

15 Günlük Otomatik Av

3 adet Güneş Özütü (B) (Sağ tıkladığınızda otomatik olarak Kırmızı İksir kullanır)

50 adet Cesaret Pelerini

250 Ejder Parası karşılığında satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla güvenilir ve uygun fiyatlarla Ejder Parası satın alabilirsiniz.

Otomatik Av Nasıl Kullanılır?

Oyun içerisinde klavyenizdeki K tuşuna basarak Otomatik Av arayüzünü açabilirsiniz. Eğer Premium Otomatik Av'a sahip değilseniz Saldır, Odak yazılarının yanındaki Kapalı butonuna basıp Açık haline getirip ardından başla butonuna basarak Otomatik Avı başlatabilirsiniz.

Eğer Premium Otomatik Av'a sahipseniz İksirler kısmına envanterinizden İksirler, balıklar ve şebnemler sürükleyip ekleyebilirsiniz, eklediğiniz iksirleri istediğiniz saniyede bir kullanması için alttaki rakam barına yazabilirsiniz.

Beceriler kısmına kullanmak istediğiniz skilleri sürükleyerek ekleyebilirsiniz, istediğiniz kullanım saniyelerini aşağıdaki bara yazabilirsiniz. Ninja farmı yaparken slotların arasında sıkışmaması için bıçak çevirme becerisini beceriler kısmına ekleyebilirsiniz.

Canlandırma butonuna basarsanız karakter öldüğünüzda burda tekrar başlayarak kasılmaya devam edecektir, eğer biri size saldırırsa charınız otomatik olarak o kişiye saldıracaktır ve kaçması durumunda 10 saniye kovalayacak hasar yemezse Otomatik Avı başlattığınız yere dönecek ve kasılmaya devam edecektir. Tüm iksirlerinizi, becerilerinizi ve kullanım sürelerini yazdıktan sonra altta bulunan Kaydet butonuna basarak ayarlarınızı kaydedebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Otomatik Avı başlattıktan sonra sağ üstten kapatsanız bile Otomatik Av durmaz sadece  Dur butonuna bastığınız takdirde duracaktır.

EpinSultan