EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de Levellere Göre Kasılma Rehberi

Metin2'de en kolay kasılma yolları, hangi levelde nerelerde kasılacağı, zorlukları ve püf noktaları tüm detaylarıyla birlikte bu makalede sizlerle birlikte.

Metin2'de Kasılma Rehberi

Bu makalemizde sizler için levellerde en kolay kasılabileceğiniz haritalar ve detayları vereceğiz, bu yazılar oyuna yeni başlayan veya hiçbir desteği olmadan başlayanlar içindir yani çok iyi itemlerle bu süreçleri hızlı bir şekilde geçip bazı kısımları aşabilirsiniz. Ayrıca bu bölgelerin kolay kısımlarında Otomatik Av kullanarak kendinizi hiç yormadan kasılabilirsiniz.

Otomatik Av Nesne Markette Ejder Parası karşılığında satılır ve oyunda "K" butonuna bastığınızda açılır, Nesne Marketten Otomatik Av almadan da kullanabilirsiniz ama iksirler ve becerileri otomatik olarak kullanamazsınız. Müsait zamanınızda rehberimizde verilen bölgelerde elinizle kasılırken eğer Otomatik Av satın almadıysanız kolay, canınızı indirmeyen yerlere gece uyurken Otomatik Av'a charınızı bırakabilirsiniz.

Sitemiz aracılığıyla güvenilir ve en uygun fiyatlara Ejder Parası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 ile 10 Level arasında; 1. Köyde başlangıçta Köpeklerden ardından Leveliniz arttıkça ve güçlendikçe Kurt, Domuz ve Ayılarda kasılabilirsiniz.

10 ile 22 Level arasında; 2. Köyün hemen girişinde bulunan Beyaz Yeminlilerde kasılabilirsiniz.

22 ile 30 Level arasında; 2. Köyün karma bölgelerinde ve Siyah Fırtına Joh-Hwan'ı kesebilirsiniz, bu canavar sizin Değerli Taş Parçası elde etmenizi sağlar bu seviyelerde kestiğiniz takdirde düşme ihtimali yüksek olacaktır, ayrıca 22. Seviyeden itibaren Maymun Zindanı (kolay) haritasında At Madalyonu elde etme ihtimaliniz yüksektir.

30 ile 40 Level arasında; Bu seviyeler arasında önünüzde bir çok tercih vardır ama bizce en mantıklısı Yongbi Çölünde kasılmaktır, sizin için Yongbi Çölünün en çok canavar yoğunluğu olan kısımlarını işaretledik, işte bu görsel;

EpinSultan

Bu Leveller arasında Yonbg Çölü haricinde Seungryong Vadisinde Fanatiklerin olduğu bölgelerde kasılabilirsiniz, bu canavarlardan Kırmızı Demir Pala ve Başlangıç Elkitabı elde edebilirsiniz.

40 ile 45 Level arasında; Seungryong Vadisinin en orta kısmında SOO denilen bölümde Orkları keserek kasılabilirsiniz, bu bölgede Ork Dişi elde edebilirsiniz.

45 ile 55 Level arasında; Bu seviyelerde en iyi kasılacak bölüm Örümcek Zindanı 1. Kattır ama yeni başlayan ve desteksiz başlayan kişiler burada zorlanabilir ve bir çıkmaza girebilir. Bu yüzden size en iyi tavsiyemiz tıkandığınız noktada biriken tüm görevleri tek seferde yapmaktır bu yaptığınız size 5-6 seviye kazandıracaktır. Aynı olayı 75. Seviyede 45 ile 75 Seviye arasındaki görevleri biriktirerek yaparsanız da sizin için çok mantıklı olabilir.

55 ile 75 Level arasında; Bu seviyeler arasında en mantıklı kasılacağınız yer Örümcek Zindanı 2. Kattır, eğer karakteriniz yeterince güçlüyse daha fazla canavar spawnı olduğu için Örümcek Zindanı 3. Katı tercih edebilirsiniz.

75 ile 81 Level arasında; Bu seviyeler arasında Sürgün Mağarası 1. Katın en sonunda bulunan Setaou sınıf canavarları öldürebilirsiniz, 1. Kat olmasının sebebi bu seviyelerde en çok itemin orda düştüğü için eğer 2. Katı tercih edersiniz daha az ihtimalle item elde edersiniz.

81 ile 95 Level arasında; Bu seviyeler arasında Sürgün Mağarası 2. Katın "Ejder Altı" odasını tavsiye edebilirsiniz, eğer bu odada veya kırmızı renkli slotlar sizi zorluyor ise 2. Katın girişlerinde kasılabilirsiniz. Buraya tıklayarak Sürgün Mağarası ile ilgili tüm detayları sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

95 Level sonrasında kasılacağınız bölgeye geçmeden önce belirtmek istediğimiz bir nokta var, eğer 101-103-105 gibi Seviyelerde sabit kalmak istemenizin bir sebebi varsa Razadör yapabilmek veya seviye gerektiren bölümleri kullanabilmek gibi Sürgün Mağarasının Ejder Altı odasında 105. Seviyeye kadar rahat bir şekilde kasılabilirsiniz, bu metot sizin için şaşırtıcı gelebilir ama oyunun son Level sınırı 105 iken oyuncular burada kasılıyordu yani Büyülü Orman için tekrar ekipman hazırlamanıza gerek kalmaz ve arada Büyülü Orman ile fazla bir fark yoktur, Sürgün Mağarasında elde edeceğiniz ganimet ve ekipmanlara harcamayacağınız para bunu telafi edecektir.

95 ile 120 Level arasında; Bu seviyelerde kasılabileceğiniz en mantıklı yer Büyülü Ormandır bu haritada Otomatik Av kullanarak, sürekli Metin keserek ve Jotun Thrym görevlerini sürekli tekrarlayarak hızlı level kasabilirsiniz.

Buraya tıklayararak Büyülü Orman, Jotun Thrym, Bagjanamu ile ilgili tüm detaylara ve püf noktalarına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.