EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de Düşük Level Farmı Hakkında Tüm Detaylar

Metin2'de 61 Level'e kadar yapabileceğiniz farmlar, simya hakkında taktikler, balıkçılık hakkında taktikler, madencilik hakkında detaylar ve daha fazlası sizler için tüm detaylarıyla burada.

Metin2'de 30 Level Farmı

Simyacılık: 30. Seviyeye uğraştığınızda artık Simya görevini almaya hazırsınız demektir, simyacılık kısa uğraşlar ile bir süre sonra size büyük ganimetler kazandırabilir ve beklendiğinden kolaydır. Buraya tıklayarak simya sistemiyle ilgili tüm bilgilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Asıl charınızın yan karakterlerini 30. Seviyeye getirip simya görevlerini yapabilirsiniz veya eğer düşük leveldeyseniz hedefiniz oynadığınız karakteri 30. Seviyeye ulaştırıp yan karakterlerinide 30. Seviyeye ulaştırmak olabilir. Bunun haricinde ise bilgisayarınızın kaldırdığı kadar Metin2 açıp Ninja (Okçu) karakteri açıp hepsiyle aynı anda grup şeklinde Ejderha Taşı Parçası (ETP) kasabilirsiniz ve bir char ilede düşen ETP'leri toplayabilirsiniz topladığınız chara değil düşürenin envanterine gidecektir. Kasmış olduğunuz 30. Seviye Ninjaları Otomatik Av'a bırakıp sadece izleyerek ETP kasabilirsiniz. Ninjalarında yan charlarını 30. Seviyeye getirip bu işlemi bir döngüye getirebilirsiniz günde 4 charınızında yan charlarını 5 er karakter görevleri bitirip haftada 700 Cor Draconis kasabilirsiniz.

Simyalar için 30. Seviye civarındaysanız 2. Köy ve Yongbi Çölü, eğer 40. Seviyeye ulaştıysanız Şeytan Kulesi veya Hwang Tapınağının çevresinde hızlı bir şekilde görevlerinizi bitirebilirsiniz.

Balıkçılık: 30. Seviyeye ulaştığınızda balık tutabilirsiniz. En iyi ganimetleri elde edebilmek için Nesne Markette Ejder Parası karşılığında satılan Balıkçılık Klavuzu ile 2 Kat daha fazla ihtimalle balık yakalayabilir ve önemli balıkları elde edebilme şansınızı arttırırsınız, ayrıca Karbon Olta yaparakta şansınızı daha da arttırabilirsiniz. Hızlı Balık Farmı yapabilmek için sürekli At'a binip inip önemli Balıkların gelmesini sağlayabilirsiniz ayrıca animasyonu geçip Balık tutma hızınızı da arttırabilirsiniz. Balıkçılık ve Balık Yapboz Etkinliğiyle ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Madencilik: 30. Seviyeye ulaştığınızda Kazma kullanabilirsiniz. Hareket Hızınız Madencilik için çok önemlidir çünkü sürekli bir Maden avında olacaksınız yani ışınlanamayıp aracı haritalarla ulaşacağınız haritalar yerine ışınlanması kolay 2. Köy gibi haritalarda av yapmanız daha faydalı olacaktır. Birden fazla char ile aynı Madene saldırsanızda Maden daha hızlı kırılmayacaktır yani bir Maden bulup yan charınızla da hızlı bir şekilde Madenin yanına gelip daha fazla ganimet elde edebilirsiniz, bunun kolay yöntemi olarak ise yan charınızla asıl charınızı evlendirip yüzüğünü kullanarak yanına ışınlanmaktır. Madencilikle ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

1. Köy Event Takibi: Büyülü Orman seviyesine gelene kadar Metinlerden elde edeceğiniz Event itemlerini değerlendirmek için en mantıklı bölge 1. Köydür çünkü Metinlerin kesilmesi kolay ve tercih edilme sıklığı fazla değildir yani kolay bir şekilde metin bulabilirsiniz. Her ay yenilenen event takvimini takip edip size uygun eventleri değerlendirebilirsiniz. Charınızı 10. Seviyede bir lonca aracılığıyla veya Nesne Markette Ejder Parası karşılığında satılan EXP kazanmanızı engelleyecek Sırlar Yüzüğü satın alarak EXP'nizi sabitleyebilirsiniz. Ayrıca bu charı asıl charınız varsa onun yan karakteri olarak kullanıp depodan kuşak, tılsım, binek, pet gibi şeyleri aktarabilir ayrıca sol üstte bulunan bonusları da yan karakterinizde kullanabilirsiniz.

Ticaret: Ticaretle ilgili verebileceğimiz bilgiler herkese uyum sağlamayabilir bu yüzden temel bir kaç şeyden bahsedeceğiz, oyuncuların bilgisayarı kötü olan kısımları CH2 ve CH3'de olur yani daha hızlı item satabilmek için bu CH'lere pazar kuracaklardır sürekli CH2 ve CH3'ü takip edip ucuz itemler bulabilirsiniz, ayrıca Kırmızı bayrakta aynı şekilde az pazar olacaktır bunu da değerlendirebilirsiniz. Ticaret Camı kullanarak itemlerin en ucuzuu bulabilir ve biri aciliyetten uyguna bir item satıyorsa onu görebilirsiniz. Ticaret Camıyla ilgili tüm bilgilere buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ticaret Camını Nesne Marketten Ejder Parası karşılığında satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla güvenilir bir şekilde uygun fiyatlarla Ejder Parası satın alabilirsiniz.

40-61 Level Farmı

Şeytan Kulesi +Basma: Şeytan Kulesinin Demirci katında +Basma malzemesi gerekmeden +basılabildiğini biliyorsunuz ayrıca burada yapacağınız yükseltmeler %10 daha fazla ihtimalle başarı ile sonuçlanabilir. Pazarlardan satın alacağınız +6 ve +7 yüksek level eşyalarını Şeytan Kulesinin Demirci katında yükseltebilirsiniz. Bu haritaya yan charlarınızı 40. Seviyeye ulaştırıp daha fazla karakter sokarak fazla ganimet elde edebilirsiniz.

Şeytan Kulesi Metin Katı: Şeytan Kulesinin Metin katında sürekli Metin yenilenecektir yani karakteriniz güçlendiğinde burada sürekli Metin keserek ganimet elde edebilirsiniz.Buraya tıklayarak Şeytan Kulesi ile ilgili tüm detaylara sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Püf: Kasmış olduğunuz charların 20. Seviye görevi olan Gümüş Bilezik görevini yapıp ardından 40. Seviyeye kadar olan Çırak Sandıklarını açıp Yeşil Efsun, Kutsama ve Ejderha Parşömenlerini kullanarak itemlerinizi güçlendirip satabilirsiniz. Eğer charlarınızı 50. Seviyeye getirirseniz Çırak Sandığından çıkacak olan sadece oyunda olduğunuz süre zarfında süresi giden Hırsızın Eldivenine sahip olabilirsiniz.

Çırak Sandıklarıyla ilgili tüm bilgilere ve püf noktalarına buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.