EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de At Nasıl Alınır ve At Görevleri Nasıl Yapılır

Metin2'de At görevleri nasıl yapılır, at görevleri için ne gerekir, kaç tane at görevi vardır, kaç seviye olmak gerekir, ne kadar para ister, en kolay nasıl yapılır ve at görevleri hakkında tüm bilgiler sizler için burada.

Metin2'de Atlar Hakkında Bilgiler

Oyuna yeni başlayanlar için Metin2'de Atlar bizimle birlikte seyahat eden, bizimle aynı anda yorulan ve beslememiz gereken bineklerdir. Atların kendi içinde seviyeleri vardır ve bu seviyelerle birlikte daha güçlülerdir.

At sahibi olabilmek için 25 seviyeye ulaşmış olmanız ve At Madalyonuna sahip olmanız gerekir, ayrıca Atınızın seviyesini arttırırkende At Madalyonuna ihtiyacınız olacaktır. At Görevlerinizi 1. Köy de bulunan Seyis'den alabilirsiniz.

Atınız acıktığında oyunun sol üst kısmına Atınızın simgesinin rengi değişir ve bu şekilde acıktığını fark edebilirsiniz, Atlar seviyelerinin değişimiyle birlikte farklı besinler tüketir işte o besinler, At seviyeleri ve gerekenler;

Normal At (Midilli) > Atınız 1-9 seviye arasında olmalıdır ve siz 25 seviye olmalısınız, Saman EpinSultan ile beslenir, Atınızın üzerinde saldıramazsınız ve eğer atınız ölürse Kolay Maymun Bitkisi EpinSultan ile canlandırılır.

EpinSultan

Zırhlı At > Atınız en az 10 seviye olmalıdır ve sizin 35 seviye olmanız gerekir. Atınız Havuç EpinSultan ile beslenir, artık Atınızın üzerinde saldırabilirsiniz ve eğer atınız ölürse Normal Maymun Bitkisi EpinSultanile canlandırılır.

EpinSultan

Asker At > Atınız 21 seviye olmalıdır ve sizin 55 seviye olmanız gerekir. Atınız artık Kırmızı Ginseng EpinSultan ile beslenir. Atınızın üzerinde saldırabilir, at skillerini kullanabilir ve eğer atınız ölürse Zor Maymun Bitkisi EpinSultan ile canlandırılır.

Kolay Maymun Bitkisini, Maymun Zindanı (Kolay)'da bulunan Kaya Maymunun'dan elde edebilirsiniz.

Normal Maymun Bitkisini, Maymun Zindanı (Orta)'da bulunan Yürüyen Maymun'dan elde edebilirsiniz.

Zor Maymun Bitkisini, Maymun Zindanı (Zor)'da bulunan Maymun Lordundan elde edebilirsiniz.

EpinSultan Atınız aç değilse simgesi böyle gözükecektir.

EpinSultan Atınız biraz acıkmışsa simgesi böyle gözükecektir.

EpinSultan Atınız çok acıkmışsa ve yakında ölecekse simgesi böyle gözükecektir.

EpinSultan Atınız açlıktan ölmüşse simgesi böyle gözükecektir.

Atınız acıktığında atınıza tıklayıp Besle butonuna basarak besleyebilirsiniz.

Atınız normalde sizin isminiz ile gözükecektir örneğin nickiniz EpinSultan, Atınızın ismi EpinSultan's olarak gözükecektir. Bunu Nesne Markette 49 Ejder Parası karşılığında satılan At Şekerini EpinSultan kullanarak değiştirebilirsiniz, At Şekerine sahip olduktan sonra Atınıza tıklayıp Atı İsimlendirmek butonuna basıp istediğiniz ismi yazabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde sitemiz aracılığıyla Ejder Parası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. At Şekeri kullanırsanız yeni isimlendirdiğiniz Atın ismi 30 gün verdiğiniz isimle kalacaktır ve bunun yanında Atın üstündeyken +20 Savunma değeri kazanırsınız.

Her seviye At için onları çağırabileceğiniz kitaplar bulunmaktadır işte bu kitaplar ve isimleri;

EpinSultan At Resmi > Normal At (Midilli) Seyis'den atınızı alırken 100.000 Yang karşılığında alınır.

EpinSultan Zırhlı At Kitabı > Zırhlı Atınızı Seyis'den alırken 500.000 Yang karşılığında alınır.

EpinSultan Asker At Kitabı > Asker Atınızı Seyis'den alırken 1.000.000 Yang karşılığında alınır.

Dikkat; Bu kitapları sadece 1 kez satın alabilirsiniz.

Atınızı kitaplara sağ tıklayarak çağırabilirsiniz, At çağırma işleminiz tek seferde gerçekleşmeyebilir ilk aşamada Atınızı çağırma ihtimali %10 şeklindedir bunu At Evcilleştirme Kitabı EpinSultan kullanarak arttırabilir ve en fazla olan %100 ihtimaline getirip Atınızı tek sağ tıklamada başarılı bir şekilde çağırabilirsiniz. Bu At Evcilleştirme Kitabı seviyeniz canavarlarından rastgele olarak düşmektedir.

Atınız güçlendikçe sizde güçlenirsiniz, işte At görevleri, Atlarla birlikte kazandığımız bonuslar ve nasıl yapıldığı;

Dikkat; At Görevleri boyunca binekten inerseniz At Göreviniz başarısız sonuçlanır ve tekrardan görevi alabilmek için 24 saat beklemek zorunda kalırsınız.

Atınızı ilk defa alıp 1. Seviye At'a sahip olmak için Seyis'e gidip At Görevini alıyoruz, bu görev 30 dakika içerisinde 20 Yabani Okçu öldürmektir. Görevi başarıyla tamamladıktan sonra Seyis'e geri döneriz ve 24 saat sonra Atımızı teslim alırız.

2. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur.

3. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur.

4. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

5. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

6. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

7. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

8. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

9. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

10. Seviye At Görevi > Haritada gösterilen noktalara gitmeniz gerekir ve bunu yaparken zaman sınırınız yoktur. Bu görevler farklı haritalarda olabilir.

11. Seviye At Görevi > Yongbi Çölünde bulunan Akrep Okçu veya Yılan Okçulardan 100 adet öldürmemiz gerekir, bu görevi Grup Lideri olduğunuz takdirde grup arkadaşlarınızla birlikte daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz ve bu görev için süreniz 30 dakikadır.

12-20. Seviye At Görevleri > Bu görevler karma şekilde aşağıdaki görevlerden biri olarak verilir ve Zaman Sınırı yoktur.

5 adet Bo öldür. 2. Köyde bulunur.

5 adet Choung öldür. 2. Köyde bulunur

10 adet Elit Ork Generali öldür. Seungryong Vadisinde bulunur

10 adet Siyah Ork Öldür. Seungryong Vadisinde bulunur.

10 adet Karanlık İşkenceci öldür. Seungryong Vadisinde bulunur.

10 adet Zehirli Pençe Örümcek öldür. Yongbi Çölünde bulunur.

20 adet Çöl Haydutu öldür. Yongbi Çölünde bulunur (Bu görevi yapmanın en kolay yolu, Yongbi Çölünün tam ortasında Işınlayıcının etrafında bulunan slotları sürekli kesmektir bu şekilde Çöl Haydutu spawnını arttıracaksınız.

10 adet Buz Golemi öldür. Sohan Dağında bulunur.

20 adet Savaş Kaplanı öldür. Doyyumhwanda bulunur.

Atınız size 1. seviyede yanınızdayken veya üstündeyken 18 VIT, 9 INT, 26 STR, 35 DEX verir.

Atınız size 10. seviyede yanınızdayken veya üstündeyken  23 VIT, 12 INT, 35 STR, 46 DEX verir.

Atınız size 21. seviyede yanınızdayken veya üstündeyken 36 VIT, 18 INT, 53 STR, 71 DEX verir.

Atınızın becerilerini kullanabilmek için, seviyeniz canavarlarından rastgele bir şekilde düşen Binicilik Klavuzuna sahip olup, At becerilerini güçlendirmek için onu kullanmanız gerekir. Başarısız olma ihtimali vardır.