EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2’de 6. Ve 7. Efsun Zamanı

Metin2’de 6. Ve 7. Efsun Zamanı

Metin2’de artık itemlerinize 6. Ve 7.  efsun eklenebilecek.  Coma Derindarbe’nin Metin2 Forum sayfasında 18 Nisan 2019 tarihinde yaptığı açıklamaya göre oyunculara resmen duyurdu. Ramazan ayı etkinlikleri başladığı zaman oyuna yeni gelen güncellemeyle Metin2’de aktif hale gelecektir. Bilindiği üzere yıllardır oyun içinde ekipmanlarınıza maksimum 5 tane efsun (bonus) eklenebiliyordu. Geçtiğimiz yıllarda oyuna yeni gelen 5.karakterden ötürü ekipmanlarda bonuslar yetersiz gelmekteydi bu güncellemeyle yeni efsunlar oyun içindeki dengeyi sağlayacağı düşünülmektedir.

6. Ve 7. Efsun

Güncelleme 19.2 ile oyun içinde yeni efsunlar(bonus) aktif hale gelecektir. Ekipman eşyalarınıza yeni bonuslar ekleyerek oyun içinde karakterinizi biraz daha güçlendirebilmeniz mümkün olacaktır.

Yeni Efsunlar (Bonus) Nasıl Eklenecek?

Metin2’de NPC Seon-Hae’ye gidiniz ve eşyalarınızı geliştirmek için size belirtilecek olan parçaları toplamanız yeterli olacaktır.

Metin2 Ramazan Etkinliği

Her yıl düzenli olarak yapılan Ramazan Eventi (Etkinliği) bu yılda da aktif olacak.  Metin2 halkı için gerekli olan ekmekleri toplayın daha sonrasında Nesne Market üzerinden tabak ile birleştirerek birbirinden farklı ödüllere sahip olabilirsiniz. Bu etkinlik süresi boyunca yeni kostümlerle Asil Şark Prensesi ve Prensesine dönüşerek yanınıza küçük deve petleri alabilirsiniz.

Canavar Üçlüsü Kartları

Yeni güncellemeyle birlikte Mini Oyun: Canavar Üçlüsü duyurusu yapıldı. Canavarlardan düşen canavar kartlarını 3’lü olacak şekilde toplayın. 9 adet 3’lü canavar kartı topladığınızda sizleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Bu yeni gelen güncellemelerle birlikte gücünüze güç katmak istiyorsanız EpinSultan üzerinden Metin2 Yang satın alabilirsiniz.