EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2'de Yeni Sunucular Açılıyor

Epin Sultan

Metin2 oyununa heyecan katacak yeni sunucular açılıyor. Gameforge ekibi 2 yeni sucunun 23 Nisan 2019 tarihinde açılacağını belirledi. Yeni açılacak server isimleri Coma Derindarbe tarafından Turkey2 ve Asena olarak açıkladı.

Yeni açılacak olan Turkey2 sunucusu Turkey serveri gibi özel etkinliği olan bir sunucu olacaktır. Bu yeni server üzerinde karakter transferine izin verilmeyecektir. Şimdiden oyunda isminden bahsedilmesini isteyen oyuncuların hazırlıkları başlamış durumdadır.

Diğer açılacak olan yeni sunucu ismi olan Asena içinde bir kaç özel kural getirilecektir. Bu sunucuda yeni karakter açılmasına izin verilmeyecektir. Asena serverinde oynamak isteyen oyuncular Metin2 Nesne Market'te bulunan Dünyalar Gezgini Bileti ile başka serverda olan karakterlerini Asena sucusuna taşıyabilecekler. Asena sunucusu Turkey sunucusu gibi etkinliği fazla olan bir sunucu olmayacaktır asıl hedef eski Metin2 tadını almak isteyen oyuncular içindir 9 kanallı normal sunucu olacaktır.

Asena Sunucu (Serveri) Transferi için gerekli şartlar;

  • Bu sunucuda oynanabilmesi için transfer edilecek olan karakterin 76 ve üst level olması gerekmektedir.
  • 76+ seviyedeki karakterinizi transfer ettikten sonra seviyesine bakılmaksızın o hesaptaki tüm karakterleri Asena sunucusuna taşınması mümkün olacaktır. Transfer kilidinin açılması için en önemli şart 76+ seviye transfer edilmiş bir karakter olması gerekmektedir.
  • Asena sunucusuna geçmeniz için size 5 slotluk karakter boşluğu verilecektir. 5 karakteri transfer ettikten sonra Asena sunucusunda yeniden karakter yaratmanız mümkün olmayacaktır ve o hesapta olup başka sunucudaki karakterinizi Asena'ya taşınması mümkün olmayacaktır.

Asena sunucusunun açılışına özel etkinlik listesi;

Bu özel etkinlik 3 hafta sürecektir.

  • +%50 Exp Bonusu
  • +%50 Yang Düşürme
  • +%100 Eşya Düşürme Şansı

Umarım Metin2 yeni server 2019 ve Metin2 yeni server açılacak mı? sorularınıza yanıt bulabilmişizdir.

Şimdiden Turkey2 ve Asena serverlarında iyi bir oyuncu olmak adına karakterinizi hızla geliştirmek için Metin2 Ejder Parası (EP) ve Metin2 Yang ihtiyaçlarınız için EpinSultan üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.