EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Satın Alma Aşamaları

Metin2 Yang Satın Alma Aşamaları

Metin2 Yang Satın Alma İşlemi Yapma

Metin2 oyununu oynayan oyuncuları bilgilendirme amaçlı bu yazı yazılmıştır. Bizi tercih eden oyuncular için Metin2 Yang siparişi verirken dikkatli olması gereken hususlara değineceğiz. Bu hususları yerine getiren kullanıcılara faydalı olduğunu ekibimizce analiz edilmiştir. Bu bilgileri alt paragrafta bahsetmeye başlamadan önce ekibimizle aldığımız kararı bahsetmek istiyoruz, yaptığımız araştırmalar sonucunda sizlere faydalı gördüğümüz bilgileri EpinSultan sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız umarım sizler için yararlı ve faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Metin2 Yang alımları hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya başlıyorum. Teslimat birimini aksatmamanız için ilk önce sipariş vermeden önce yapmanız gerekenleri Metin2 Yang Siparişi Nasıl Verilir? Linki tıklayarak bu makaleden öğrenebilirsiniz, yinede üstünden geçmekte fayda olacağını düşünüyorum. Sipariş vereceğiniz karakter başka bir hesabın karakteri olmasında faydası görülmektedir. Siparişi 1 level yan oyun içi hesabınıza verin, sipariş verdikten size teslim edilen Metin2 Yang ürünüyle oyun içinde pazardan beğendiniz oyun içi eşyayı satın alınız. Daha sonrasında pazardan satın aldığınız ürünü oyun içinde ıssız ve kimsenin görmediği yerde oyun içi eşyayı yere atarak asıl oyun içi hesabınızla yerden alabilirsiniz. Bu konuda 2 en önemli konu vardır bunlardan 1.si eşyayı yere atarken oyun içinde açık bot olmaması lazım çünkü siz itemi asıl hesabınızla yerden almadan bot hesapları yerden alabilir. 2. en önemli bilgi ise şudur, Metin2 takımı panelden yang alım satım ve oyun içi eşya ticaretlerini görebilirler ama hangi eşyayı kim yere atıp kim yerden aldığını hem görebilirler hem göremezler, biliyorum şuan biraz kafanız karışmış gibi olabilir hemen açıklık getiriyorum. Oyun içi eşyanızı yere atıp başka hesapla yerden alırken IP adresiniz aynı ise görebilirler ama oyun içi eşyayı yere atıp başka hesapla yerden alırken IP adresiniz farklı ise göremezler.

Böylelikle Metin2 Yang alımında ban riskinde büyük çoğunlukla kurtulmuş olursunuz. Müşterilerimi tavsiye ettiğimiz bu yöntemle henüz hesabı kapatılan olmadı ama bununda %100 garantisi veremiyoruz zaten bunun garantisi veren firmalardan çekinmeniz gereklidir. Başka bir faydalı makalede görüşmek üzere sağlıcakla kalın.