EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Yang Paketi Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Metin2 Yang Paketi Nedir?

Metin2 oyunun içinde Ejder Parası ile Nesne Marketten alınan pakettir. Bu paketi kullanarak Metin2 Yang elde edebilirsiniz. Bu paketi kullanıldığında envarterinize yang gelir. Yang Paketini satın almada herhangi bir level sınırı yoktur her levelde satın alabilirsiniz. Yang Paketini ticaret sekmesinde ya da pazar yoluyla satışını oyun kuralları gereği yapamazsınız. Yang Paketi bazı zamanlar oyunun yang piyasasına göre satışı durdurulmaktadır ya da bazı serverlerda daha fazla Ejder Parası karşılığında Nesne Marketten satılmaktadır.

Metin2 Yang Paketi Nasıl Satın Alınır ve Kaç EP?

Hesabınızın Nesne Marketine girerek dilediğiniz Yang Paketini Ejder Parası karşılığında satın alabilirsiniz. Satın almanız için hesabınızda Ejder Parası olması gerekmektedir, Metin2 Ejder Parasını satın alarak yükleyebilirsiniz. Yang Paketini satın aldığınızda Nesne Market deponuza gelir. Nesne Market deponuzdan yang paketini envarterinize çekerek sağ tuşla tıkladığınızda kullanabilirsiniz. Envarterinizdeki yang mikarı 2.000.000.000 yangı geçiyorsa sınırı aştığınız için kullanamazsınız.

6kk Yang Paketi 25 EP

70kk Yang Paketi 249 EP

160kk Yang Paketi 549 EP

Metin2 Yang Paketi Satın Alma Avantajları

Oyun içinde acil yanga ihtiyacınız olduğu zamanlarda satın alarak aciliyetinizi giderebilirsiniz. Ejder Parasını Epin Sultan'dan ücret karşılığından satın aldıktan sonra Yang Paketine çevirebilirsiniz böylelikle ban riskini ortadan kaldırmış olursunuz. Oyun içinde yang kasmak için uzun süreler harcamak zorunda kalmazsınız. Nesne Markete gelen Happy Hours sayesinde daha avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.