EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Nerelerde Kullanılır?

Epin Sultan

Metin2 Yang
 
     Metin 2 dünyada en çok oynanan online oyunlardan biridir. Metin 2 karakter geliştirme üzerine kurulu değişik bölümlerde birçok oyuncunun oynadığı bir oyundur. Metin 2 oyununda karakteri kasarak seviye (level) atlatarak güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Karakteri geliştirip diğer oyunculara karşı daha üstün olmak için güçlü itemler ile karakterinizi güçlendirmeniz gerekir. Bu malzemeleri geliştirmek ve oyunda daha hızlı ilerlemek için oyun içi para olan yang kullanmanız gerekir.
 


Metin yang nerelerde kullanılır?
 
     Metin 2 oyununun para birimi metin2 yangdır. Metin2 yang diğer online oyunlarda ki coins olarak bilinen oyun içi para biriminin aynısıdır. Metin2 yang ile oyunda birçok malzemeyi satın alabilir ve satın aldığınız bu malzemeler ile karakterinin güçlendirip oyunda çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Metin 2 oyununda istediğiniz malzeme ve eşyaları oyun içindeki markette bulabilirsiniz. Bu markette alış veriş yapmak için oyun içi para birimi olan yangın olması gerekir.
 
     Yang olmadan eşya alamazsınız. Oyun içinde yang kazanmak oldukça zor ve uzun süren bir işlemdir. Oyun içinde karakteriniz ile savaş yaparak canavarları öldürdüğünüzde bu canavarlardan yang elde edebilirsiniz fakat bu canavarların verdiği yanglar çok azdır. Diğer bir oyun içinde yang kazanma yolu ise oyunda verilen görevleri tamamlayarak görev sonunda verilen yangları toplamaktır. Görevlerin tamamlanma süresi göz önüne alındığında bu şekilde yang kazanmakta çok uzun sürmektedir. Bu yüzden çok uğraşmadan kısa yoldan yang elde etmek için yang satın almanız gerekir. Metin 2 oyununda birçok dünya vardır ve hangi dünyada oynuyorsanız o dünyada yang almanız gerekir. Alınan yangları karakterinize yükleyerek marketten istediğiniz eşyayı hemen alabilir ve oyundaki karakterinizi hızlıca geliştirip güçlendirebilirsiniz.
 
     Metin2 yang fiyatları yang sayısına göre belirlenir. Metin 2 oyunu para birimi olan yangı efor game internet sitesinden alabilirsiniz. Hangi oyun dünyasında oynuyor iseniz onu seçerek istediğiniz miktardaki yangı alabilirsiniz. Yang teslim işlemleri Metin 2 oyunu içerisinde yapılır ve yangı teslim aldıktan sonra kolay bir şekilde hesabınıza yükleyerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.