EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Ne İçin Kullanılır?

Epin Sultan

Metin2 Yang

            Türkiye’de en fazla oynanan oyunlardan biri olan Metin2, 2005 yılında piyasaya çıkarılan, çok oyunculu bir rol yapma oyunu olarak bilinmektedir. Oyun, 2006 yılında Gameforge’un oyunu satın almasıyla birlikte popülerliğini arttırmıştır ve günümüze kadar milyonlarca oyuncu biriktirmiştir. Farklı hikayesiyle pek çok oyuncunun ilgisini çeken Metin2 oyununun para birimi de alışıldığı gibi altın değil. Diğer oyunlardan farklı olarak metin2 yang kullanıyor.

 Metin2 Yang Ne İçin Kullanılır?

            Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da güçlenebilmeniz için eşya satın almanız gerekmektedir. Bu sebeple, oyundaki en önemli unsurlardan biri yang diyebiliriz. Kazandığınız yanglar ile silah, binek hayvanı, değerli taş gibi eşyaları alabilir, bu sayede güçlenebilir ve daha donanımlı hale gelebilirsiniz. Bu sebeple, oyunda sürekli olarak Metin2 yang kazanımı oldukça önemlidir.

 Metin2 Yang Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

            Metin2 oyununda yang elde etmenin üç farklı yöntemi vardır. İlk yöntem, oyun içerisinde karşılaşacağınız canavarları alt ettikten sonra içlerinden çıkan yangları alarak yang kazanmaktır. Ne kadar çok canavar keserseniz o kadar çok yang elde etme şansınız olur. İkinci yöntem ise görev tamamlamaktır. Oyun içerisinde NPC’den görevler alırsınız, eğer görevlerde başarılı olabilirseniz, karşılığında yang elde edersiniz.

           

            Oyun içerisinde balık, istiridye ve inci ile yang kazanılan balıkçılık, değerli taşlar ile yang kazanılan madencilik, maymun kanı, at madalyonu ve bilgi ile yang kazanılan maymun zindanı, metin taşları kırılarak yang kazanılan metincilik, bilet satarak yang kazanılan biletçilik gibi görevler en çok yang kazanılanlar arasındadır. Bunun dışında dolunay düşürme, efsunlu zırh yapımı, pot ve ork dişi satma, kule basma gibi yöntemlerle de yang kazanmak mümkündür.

           

            Bu iki yöntem zaman ve emek isteyen yöntemlerdir. Eğer sizin zamanınız ya da bunları yapacak sabrınız yoksa üçüncü yöntem olan yang satın alma işlemini tercih edebilirsiniz. Ancak bu noktada internet üzerinden alışveriş yapacağınız için çok dikkatli olmanızda fayda var. Bu noktada Epin Sultan size güvenli bir alışveriş hizmeti sağlamaktadır. Uygun ve ucuz fiyata alacağınız yanglar sayesinde, istediğiniz gibi güçlenebilir, oyunu daha zevkli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.