EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Yang Kasma Yöntemleri

Metin2 Yang Kasma Yöntemleri

Metin2 Yang Kasma Yöntemleri

Oyuncuların oyun içinde ihtiacı olan Yang'ı kasmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Metin2 Yang Kasma Yöntemleriyle uğraşamak isteyemeyen oyuncular buradan Metin2 Yang siparişi verebilirler.

Yöntemler

M2bob Satın Alarak oyun içinde yerdeki yagları ya da Örümcek Zindanında yerdeki itemleri toplayarak satıcıya satabilirisiniz.

Oyun içinde Pazar Küresi ile pazarları gezmeden fiyat sırasına göre listelenmektedir. Zaman kaybetmeden ve bazı pazaları gözden kaçırmadan uygun bulduğunuz itemleri satın aldıktan sonra oyun içide herkesin görebileceği noktada Kaşmir Paketi ile pazar kurup diğer oyuncuların dikkatini çekerek satışınızı hızlandırabilirsiniz.

30 Level hesap ile 2.köyde metin taşlarını kırarak içinden çıkan Beceri Kitaplarını, Ruh Taşlarını, Beceri Taşlarını, Kutsama Kağıdı gibi bir çok çıkan itemi pazardan satabilirisiniz.

Ayışığı Eventi ile örümcek zindanında ya da slotları bol olan diğer bölgelerde hem level alarak hemde slotlarda düşen Ayışığını yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Bu yöntem Metin2 oyunun en kolay ve hızlı yang kasma yöntemidir.