EpinSultan
{{ $item.name }}

Metin2 Yang Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Metin2 Yang Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Metin2 Yang Hilesi Nedir ?

Kimi zaman başarılı olsa da çok uğraş gerektiren çabadır. Geçmiş dönemlerde yapılan programlar piyasaya Metin2 Yang hilesi diye sunularak art niyetli kişiler tarafından bilgisayara virüs gönderilmektedir. Kullancıların hile bulacağım diye programlar indirmelerini doğru bulmuyoruz. Kasım ve aralık ayından yapılan yang hilesi ile oyun içindeki denge bozulmuştur.

Metin2 Yang Hilesi Nasıl Yapılır?

Yapılan yang hilesini kısaca anlatacağım. 75 level hesaba ihtiyaç duyulmaktaydı bu 75 level hesabın şeytan kulesinde azrail kesmiş olması gerekmekteydi çünkü Catacomb haritasına girme şartıdır. bu 75 level hesabı Catacomb'a sokmadan önce lonca kurulurdu loncaya yan hesaplar eklenirdi ardından 75 level hesaba 1.999.999.999 civarı yang yüklendikten sonra M2bob ile giriş yapılırdı sonrasın Catacomb'a girdik diyelim asıl olay şimdi başlıyor. Hesabı oyuna soktuk şimdi hile açık olmadan gidemeyeceği yerlere hesabı M2bob'la hareket ettirmeye başladık hilesiz geçemeyeceği dağlarda hesap bir anda kendisini geri attığı an M2bob'dan çıkış yapıyoruz. Oyuna normal Metin2'den girdiğimizde karakter görünmez hale geldi. Lonca sayfasını açıp lonca bankasına yang aktarıyoruz loncaya yang aktardığımız zaman envarterimizden o yang eksilmiyor ve yan hesaplarla lonca bankasından yangları çekilebilirdu. Bu hile veya hileler sayesinde oyundaki fiyat dengeleri bozuldu ve Metin2 Yang satıcıları sayesinde bir nevi fiyatlarda değişikliğe yol açtı.

Şuan ki durumda kimilerine göre oyun içinde yang hilesi olduğu söylenmektedir ama kesin bir bilgi ya da kanıt bulunmamaktadır. Şu söylemek isterim ki Metin2 oyunun keyif alarak oynuyorsak oyuna zarar vermemek için hile türü işlere girmemekte fayda var. Oyun açığından yapılan her işlem oyunun gelceğine zarar vermektedir. Bunun için oyun içinde hile ya da oyun açığı gördüğünüzde bunu oyun yetkililerine bildirmenizde fayda var.

Metin2 yang hilesi yapmayı öğrenmek için harcanacak vakitleri oyun içinde alım satım yaparak kısa sürede daha kazançlı hale gelmektedir. Çünkü yang hilesi yapmak için ayrılan sürede başarılı olma olasılığı kesin değildir ve hile bulunduğu takdirde bunu yapmak oyun kurallarına göre yasaktır. Bunun için hem hesabınızı hemde vaktinizi ayırmak pekte mantıklı görünmemektedir. Bunu yerine ucuz fiyattan Metin2 yang alarak fiyatlar attığından tekrar satarak düşük ama kesin kazançlar elde edebilirsiniz.