Epin Sultan

Metin2 Yang Hakkında Detaylı Bilgi

Epin Sultan

Metin2 Yang Nedir?
 
     Ymir Entertainment Co. şirketi tarafından Kore’de yayınlanmaya başlayan Metin2 oyunu dünya üzerinde birçok kullanıcıya erişmiş online oynanan bir oyundur. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH’nin satın aldığı ve 17 dile çevrilen Metin2 adlı oyun, hikayesi ile oldukça sevilen bir oyundur. Çok sayıda oyuncunun aynı anda oynayabildiği ve değişik karakterlere bürünebildiği MMORPG tarzı bir oyun olan Metin2, dünya üzerinde en çok tercih edilen ve en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir.
 
Metin2 Yang Neye Yarar?
 
     Milyonlarca oyuncusu bulunan Metin2’de oyun içi satın alma işlemi ise ‘Yang’ adı verilen para birimleri ile yapılmaktadır. Metin2 Yang sahibi olan oyuncular, karakterlerine farklı kostümler ve özellikler satın alarak karakterlerini daha güçlü hale getirirler. Metin2 Yang ile yapabileceklerinizi şu şekilde sıralayabiliriz:
 
     Oyun içinde oldukça gerekli olan Yang paralar ile oyun içi kılıç, kalkan gibi eşyalar satın alabilirsiniz.
 
     Metin2 oyunu içinde yer alan pazara giderek; eksiklerinizi giderebilir, karakterinize güç katabilir, nesneler satın alabilirsiniz.
 
     Yang sahibi olan kişiler diğer yarışmacılara göre oldukça avantaj sağlarlar.
 
Metin2 Yanga Nasıl Sahibi Olunur?
 
 Metin2 Yang sahibi olmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:
 
 -Oyun içindeki canavarları öldürerek, Yang toplamak,
 -NPC’nin verdiği görevleri tamamlayarak, karşılığında Yang almak,
 -Yang satış siteleri ile Yang satın alarak.
 
     Bu yollardan ilk ikisi oyun içinde size zaman kaybettirebileceğinden oyunda fark yaratmak ve kısa zamanda daha üst seviyelere ulaşmak için Yang satın alarak kısa zamanda başarıyı yakalayabilirsiniz.
 
Metin2 Yang Satış Hizmetleri
 
     Online oyunlarla ilgili sizlere destek olan şirketimiz, Metin2 Yang sanal para satışları ile de Metin2 oyununda eksiklerinizi gidermeniz için sizlere destek olmaktadır. Gücünü arttırmak isteyen kişilerin güvenle tercih edebileceği Yang satış sitesi olan şirketimiz, online alışveriş hizmetlerini güvenle yapmaktadır. 2007 yılından beri sektörde hizmet veren firmamız, 128 bit SSL Sertifikası ve 3D Secure Ödeme sistemi kullanmaktadır. Yasalara uygun olarak size hizmet veren firmamız ile Metin2 Yang alış işlemleriniz hızlı ve güvenli şekilde yerine getirilmektedir. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile Metin2 Yang sanal para işlemleriniz en iyi şekilde yerine getirilmektedir.