EpinSultan
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Metin2 Yang Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Epin Sultan

Metin2 Yang Hakkında Detay

    Bilgisayar oyunlarının oldukça fazla bir kitle tarafından tercih edilmesiyle, sanal oyun sektörü ülkemizde ve dünyada her geçen gün gelişme göstermektedir. Bu gelişmelere paralel olarak geliştirilen Metin2 oyunu son dönemlerde en çok tercih edilen oyun olmuştur. Metin2 bir strateji oyunu olma özelliği taşımaktadır. Türkiye ve diğer ülkelerde oyuncu sayısı giderek artmakta ve milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.
 
     Metin2 strateji oyununda belli isimler verilen karakterler mevcuttur. Bu karakterler, Ninja, Şaman, Sura ve Savacı’dır. Farklı oyun çeşitlerinde olduğu gibi bu oyunda da belli leveller mevcuttur. Ortalama oyunda doksan dokuz adet level yer almaktadır. Oyunun en temel amacı, en yüksek levele gelinerek rakiplerin geçilmesidir. Oyunda bu levellerin atlanabilmesi için kesilen canavarlar, değerli taşlar ve madenler bulunmaktadır. Leveller ortalama doksan dokuz adet olmasına rağmen, her oyun sonunda değişebilmektedir. Oyuncular, oyundaki karakterleri, çıkabilecek en yüksek levele çıkardıktan sonra bu karakterleri satışa sunabilmektedirler. Oyunda bulunan dört ana karakterin amacı, ilk önce yüksek seviyeye ulaşıp, item adı verilen ve karakterlerin üzerinde takılı bulunan zırh, kolye, ayakkabı, kılıç, bilezik, kask gibi nesneleri en iyi şekilde ayarlayabilmektir.
 
Metin2 Yang Nedir Hakkında Bilgi
 
     Metin2 oyununda, oyunun para birimi yang olarak geçmektedir. Yani metin2 oyununun sanal parasıdır. Benzer oyunlarda ise gümüş, altın veya başka para birimi olarak bilinmektedir. Oyuncu ne kadar çok metin2 yang sahibi olursa o kadar çok ve iyi eşyalar edinir. Ne kadar çok eşya edinirse de o derece yüksek levellere sahip olur.
 
Metin2 Yang Nasıl Kazanılır Hakkında Bilgi
 
     Metin2 oyununda yang kazanmanın iki yolu vardır; birincisi, oyuncunun karşısına çıkan canavarları kesip içinden çıkan yangları toplamak suretiyle kazanılır. İkincisi ise, oyunda alınan görevlerin tamamlanıp karşılığında metin2 yang ödülü alınmasıdır. Metin2 oyununda, para birimi olan yang, oyunda en çok oyuncuya lazım olacak unsurdur. Oyuncu, yang ile istediği kadar nesne alabilmektedir. Gerçek hayatta paranın değerli olması gibi, metin2 oyununda da yang geçerlidir ve değerlidir. Metin2 oyuncuları kendi aralarında sanal para yang aktarımı yapabilmektedirler. Bunlarla uğraşmak istemeyenler metin2 yang satın almak suretiyle, yanglarını istedikleri gibi kullanabilmektedirler.